KOLEKCJA BBHD TRANSCENDENT

Skomentuj jako pierwszy!

KOLEKCJA BBHD TRANSCENDENT

KOLEKCJA BBHD TRANSCENDENT to kompilacja modnych technik koloryzacji i strzyżenia, które nie tylko inspirują kreatywność fryzjera, ale także skupiają się na zwiększaniu przychodów i zarabianiu większych pieniędzy. Bobhead rozumie, że fryzjerzy szukają nie tylko inspiracji, ale także praktycznych technik, które mogą zastosować bezpośrednio w swojej codziennej pracy.

Ta nowa kolekcja jest wynikiem szeroko zakrojonych badań i rozwoju, obejmujących najnowsze trendy i techniki. KOLEKCJA BBHD TRANSCENDENT zapewnia fryzjerom możliwość podnoszenia swoich umiejętności i zapewniania swoim klientom modnego i stylowego wyglądu.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia KOLEKCJI BBHD TRANSCENDENT” – mówią Robby i Sofie, założyciele Bobhead. „Naszym celem zawsze było zapewnienie fryzjerom innowacyjnych i praktycznych narzędzi pozwalających wyrazić ich kreatywność, a jednocześnie zwiększyć ich sukces biznesowy. Dzięki tej nowej kolekcji chcemy inspirować fryzjerów i umożliwiać im osiągnięcie natychmiastowych rezultatów w swoich salonach”.

Hair - Robby & Sofie BBHD

Photographer - Richard Monsieurs

Makeup - Tom van de Walle

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Detoks sokowy

  Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

  1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

  Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..

  Ostatni post przez asia76