QUEJÍO Collection by ANNA BARROCA

Skomentuj jako pierwszy!

QUEJÍO Collection by ANNA BARROCA

Kolekcja QUEJÍO autorstwa ANNA BARROCA

Quejío to kolekcja włosów, która mówi o naszych korzeniach i esencji, która czyni nas wyjątkowymi i autentycznymi istotami. Zabiera nas do Andaluzji, krainy gwałtownych uczuć i namiętności, by reprezentować silne, beztroskie kobiety o dużej osobowości.

W rezultacie mamy do czynienia z odważną propozycją, która łączy flamenco i rock, z bardzo niespójnymi i swobodnymi włosami, które zajmują centralne miejsce. Kolory, żywe i lekceważące, odzwierciedlają osobowość każdej kobiety. W stylizacji widać siłę detali, a makijaż dodaje całości siły i śmiałości.

ALMA

Pasja jest tym wewnętrznym ogniem, który popycha nas do pokonania naszych najbardziej osobistych pragnień, tych, które kierują naszą ścieżką, bez względu na to, co mówią inni. Płonie głęboko w naszej duszy, ale znajduje odzwierciedlenie we wszystkim, czym jesteśmy i we wszystkim, co robimy.

ARTE

To, co inne, co wymyka się rutynie i normom, to jest prawdziwa sztuka. Osobiste wypowiedzi, które wybierają niezbadane ścieżki, zaskakują i nie pozostawiają nikogo obojętnym.

DUENDE

Chociaż trudno to opisać słowami, kiedy ktoś ma „duende” nie ma miejsca na wątpliwości. Ten rodzaj uroku przenika wszystko i urzeka wszystkich swoim magnetyzmem, magią i autentycznością.

CANALLA

Musimy żyć z entuzjazmem i odwagą. Spójrz mu prosto w oczy, z łobuzerskim nastawieniem tych, którzy chcą go maksymalnie wykorzystać i cieszyć się nim zgodnie z własnym instynktem. Najlepiej spędzony czas to ten, który poświęcamy na wierność własnym uczuciom.

QUEJÍO

Nasze korzenie pozostają z nami przez całe życie. Są naszym domem i naszym głosem. Przypominają nam, że istnieje tylko jedna słuszna droga i to jest ta, którą podążamy w oparciu o nasze najgłębsze i najbardziej intymne przekonania, z siłą i pewnością siebie.

Hair: Anna Barroca @annabarroca
Photography: David Arnal @davidarnalteam
MUA: Anna González @annagonzalezbeauty
Styling: Anna Barroca @annabarroca
Models: Flor Olivera @florliveraw
Products: Montibello @montibello_peluqueria
PR Agency: ComunicaHair @comunicahair

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Detoks sokowy

  Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

  1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

  Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..

  Ostatni post przez asia76