ADDICTED Collection by LANDRY AGRES

Skomentuj jako pierwszy!

ADDICTED Collection by LANDRY AGRES

Media społecznościowe stały się niewyczerpanym źródłem inspiracji dla tej kolekcji. Punktem wyjścia, w którym jest techniczne i kreatywne, ale także motywujące i uczące się, wewnętrzne poszukiwania, które wciąż podsycają pasję do fryzjerstwa

Najpierw szukamy pomysłów, potem wybieramy cel, a na końcu wprowadzamy go w życie. Myślimy o tym, jak najlepiej wykonywać każdą pracę i to jest ta część procesu, w której uczysz się najwięcej, w której mogą powstawać nowe pomysły i z każdym z nich generowana jest dodatkowa motywacja.

Aby osiągnąć ten wynik, niezbędna jest wiedza i dobre zastosowanie każdego produktu, aby prawidłowo go rozwijać.

W dniu sesji fryzjer ma maksymalną koncentrację i optymalne zarządzanie emocjami, aby każdy koncept stał się rzeczywistością, a problemy muszą stać się szansami. Również chęć wyjścia ze strefy komfortu, chęć dowiedzenia się więcej, rozwój poprzez przełamywanie własnych granic, dawanie z siebie wszystkiego, co najlepsze i pozwalanie na pojawianie się nowych pomysłów, które z kolei ponownie generują dodatkową motywację. Intencją jest zaoferowanie męskiego, nowoczesnego i przystępnego wyglądu dla różnych typów mężczyzn, bawiąc się teksturami, długościami i różnymi osobowościami. Bardzo wyrazisty styl, ale z komercyjnym akcentem, w którym łączy się różne klasyczne techniki fryzjerskie i fryzjerskie. Są bardziej naturalne i miękkie fryzury, a inne znacznie bardziej wyraziste i agresywne. Zadanie wykonane, aby zadowolić samego fryzjera, ale które ma na celu podniecenie publiczności.

AIPP AWARDS 2021-2022 FINALIST
BEST MEN CATEGORY

Hair: Milk San Sebastián @landry1213
Salon Instagram: @milksansebastian
Hair assistant: Laia Tost @laiatost
Photography: Esteban Roca @esteban_roca_photo
Retouche: Esteban Roca
MUA:Laia Tost @laiatost
Styling:Juan Camilo @firbombshell

Najnowsze posty na forum