Balayage Collection

Skomentuj jako pierwszy!

Balayage Collection

Podświetlany balayage
To, co tutaj zrobiliśmy, to stworzenie bardzo miękkiego, mieszanego efektu kolorystycznego – rodzaju blondu, który chce osiągnąć każda klientka, który składa się z mieszanki chłodnych i ciepłych tonów. Jest to kolor, który naprawdę nadaje się do noszenia, niezależnie od wieku Twoich klientów, ale często okazuje się, że to nasi młodsi klienci proszą o takie muśnięte słońcem blond włosy.
Wykorzystaliśmy mieszankę kolorów Magma i Illumina od Wella Professionals, aby stworzyć nasz styl Illuminated Balayage. Magma to niesamowity produkt liftingujący, który jednocześnie liftinguje i tonizuje, tworząc piękną blondynkę, a Illumina została wykorzystana do pracy tonalnej, aby uzyskać delikatne tony i lśniące blondy.

Balayage Bob
Chcieliśmy pokazać, jak trudno jest stworzyć balayage na bobie – to jedna z najtrudniejszych długości włosów do pracy, jeśli chodzi o balayage, po prostu dlatego, że nie masz takiej samej ilości włosów do pracy. Balayage w dużej mierze polega na płynnym przejściu i mieszaniu kolorów, więc pracując nad krótszą długością włosów, musisz upewnić się, że jest to absolutnie idealne. Konturowanie i myślenie o tym, gdzie ułożyć kolor we włosach jest również ważne - w tym przypadku dodaliśmy jasność wokół twarzy i naprawdę poprawiliśmy krzywiznę boba i teksturę w nim.
Bazowy kolor, nad którym pracowaliśmy, był bardzo ciemny, więc Wella Blondor została użyta w bardzo delikatnych sekcjach, które zostały nałożone warstwami, aby stworzyć jaśniejszy, złoty blond odcień nałożony odręcznie w celu uwydatnienia końców włosów. Następnie pracowaliśmy ze złotym tonerem z rodziny Wella Color Touch, który naprawdę udoskonalił kolor i sprawił, że był naprawdę lśniący, dzięki czemu masz tę mieszankę ciemnego i złotego, muśniętego słońcem wyglądu na scenie 1.
Przenieśliśmy to na wyższy poziom z etapem 2 - nałożono folie babylight wraz z bardziej odręcznym kolorem na istniejących jaśniejszych odcieniach, które właśnie zastosowaliśmy. To przeniosło go na wyższy poziom lekkości, pozwalając nam dodać fragmenty jasności kadrowania twarzy i naprawdę sprawić, że końce będą się wyróżniać.
Mamy nadzieję, że ta technika ilustruje klientowi, że jest to proces dwuetapowy lub dwu wizytowy. Balayage polega na budowaniu lekkości i podstawy, nad którą pracujesz, aby stworzyć idealną mieszankę kolorów.
Kontur Bronde
Chcieliśmy pokazać, jak kolory balayage i różowe złoto mogą wyglądać na ciemnej podstawie. Ilekroć pracujesz na ciemniejszych podstawach, zawsze musisz pomyśleć o tym, jak światło wybrać z balayage – a jest wiele do rozważenia. Na przykład, czy lepiej zachować integralność i kondycję włosów, stając się bardziej złotymi lub brązowymi, a nie jaśniejszymi? Ten wygląd w dużej mierze polega na stworzeniu tego kultowego brązowego koloru, użyliśmy efektu konturowego wokół twarzy i naprawdę pracowaliśmy nad niektórymi jaśniejszymi obszarami, których potrzebowaliśmy, aby poprawić teksturę włosów i fale we włosach. Zastosowaliśmy wysoko unoszący się tint i Blondor firmy Wella Professionals, a następnie zastosowaliśmy kreatywną technikę nabłyszczania koloru, aby następnie dodać złoto-różowy odcień. Użyliśmy różu, ponieważ neutralizuje część niechcianego ciepła, dzięki czemu uzyskaliśmy odcień inspirowany różowym złotem, który wygląda naprawdę pięknie na brunetkach.

Bardzo wpływowy balejaż gotowy na Instagram
Tutaj pracowaliśmy z bardzo dużym odrostem, próbując połączyć to z końcówkami, które były bardzo wybielone i nadmiernie przetworzone. Ostatecznym celem był bardzo efektowny wygląd – rodzaj balayage, który można zobaczyć na Instagramie. Kombinacja folii i techniki odręcznej zostały użyte razem, aby zarówno rozjaśnić odrosty, jak i połączyć, aby połączyć włosy na całej długości. Wela Professionals Blodnor została wykorzystana do stworzenia najczystszego i świeżego blondu. Następnie zastosowaliśmy technikę cieniowania, w której nieco ciemniejszą trasę umieściliśmy z powrotem w podświetleniu, zmieszaną z naprawdę pięknym blond odcieniem minky-beżowym na końcu, aby uzyskać płynną mieszankę intensywnego koloru.

Hair: Russell Eaton art Team - Daniel Couch, Stephanie Fielding,
Jade Norman & Robert Eaton
Art Direction - Robert Eaton
Products: Wella Professionals
Make up: Anna Wild
Photography: Ben Ottewell & Danny Mendoza

Więcej w tej kategorii:

« SALON 54 Collection - BEYou

Najnowsze posty na forum