ORIGINAL Collection by ENCARNA MORENO

Skomentuj jako pierwszy!

ORIGINAL Collection by ENCARNA MORENO

Dzisiejsze panny młode musiały dostosować się do kontekstu, w którym żyjemy, poprzez bardziej intymne i nieformalne ceremonie. Nie umniejsza to jednak znaczenia ślubów i oczywiście narzeczonych. „Original” bada naturalność panien młodych w stylu boho, które nie zapominają o szczegółach, które przypominają im, że przeżywają wspaniały dzień. Z tego powodu włosy są traktowane jak klejnot, na którym powstają kunsztowne warkocze, fale i drogocenne dodatki, choć rezultat szuka prostoty.

Kolekcja wita najnowsze trendy i odtwarza je z myślą o aktualnych i nietradycyjnych Pannach Młodych. Kucyki z falami lub w połączeniu z warkoczami to dwa z najbardziej popularnych w tym roku stylizacji dla panny młodej z bohemy, o świeżym, ale nieskazitelnym wykończeniu, ponieważ fryzura ślubna musi być dobrze ułożona, aby trwała. Jeśli chodzi o dodatki, tiary, perły, broszki i spinki do włosów to proste, ale oryginalne ozdoby, które dodatkowo upiększają pannę młodą.

W przypadku luźnych włosów fale nadal dodają blasku, a towarzyszy im perłowa opaska, która nadaje elegancki akcent. Wygląd, który można łatwo zmienić dla gościa, jeśli przeczesujemy go na bok. Dla gości szukających czegoś bardziej swobodnego i beztroskiego idealne są fale do surfowania.

Jeśli chodzi o kolor, to jest to jeden z najważniejszych elementów przy tworzeniu ślubnego looku. Niezbędne jest spersonalizowanie go stylem panny młodej i wybraną fryzurą.

Naszym Pannom Młodym w stylu boho proponujemy ciepłe kolory, takie jak karmel, złoto i beż, które dodają ciepła twarzy. Stosowane przez nas techniki to konturowanie w celu dostosowania koloru do cech twarzy, balayage dla jej naturalności i babylights dla jej świeżości.

Zabiegów na włosy nie może zabraknąć, aby wygląd Panny Młodej w dniu ślubu był doskonały. Dzięki nim sprawimy, że włosy będą wyglądały zdrowo i lśniąco, a każdemu damy to, czego potrzebuje, czy to nawilżenie, odżywienie czy nabłyszczenie, zawsze z naturalnymi preparatami do taninoplastyki na włosy proste, kręcone lub z pasemkami.

Hair: Encarna Moreno @ Peluquería Encarna Moreno
Hair Instagram: @peluqueria_encarna_moreno_
Hair Assistant: María Gómez / Assistant Instagram: @merygomezz8
Photography: Kike Miranda / Photography Instagram: @kike_miranda_beautyshots
MUA: Encarna Moreno
Styling: María Gómez / Styling Instagram: @merygomezz8
Designer: Ángela & Adela / Designer Instagram: @angelayadela
Products: L’Oréal Professionnel Paris
Products Instagram: @lorealpro_educacion_es
Models: María Rivero y María José Oliva
Models Instagram: @mariariverofdezz @mjoliva_

Najnowsze posty na forum