2021 Trends by Marc Antoni for JOICO

Skomentuj jako pierwszy!

2021 Trends by Marc Antoni for JOICO

Helmond, Holandia - Wszechstronność to nazwa gry w aktualnych trendach fryzjerskich. Dziś klienci szukają fryzury, która będzie łączyła ich naturalną konsystencję, a jednocześnie daje im możliwość noszenia włosów na kilka różnych sposobów. Dzięki Trendom 2021 Marc Antoni dla JOICO zespół właśnie to osiągnął.

Zainspirowany opiniami, które otrzymali od swoich klientów, zespół Marc Antoni Art Team stworzył cztery stylizacje, które są zgodne z modą, dostosowują się i są indywidualne. Wykorzystując swoje doświadczenie w przycinaniu i kolorowaniu, zespół wykorzystał swoje umiejętności, aby stworzyć stylizacje, które można wykorzystać w salonie każdego dnia, aby odmienić klientów i ożywić ich wygląd.

Żaden krój nie byłby kompletny bez koloru - w Marc Antoni Group te dwie rzeczy idą w parze, tworząc stylizację, która jest zarówno szyta na miarę, jak i do noszenia. Zespół stworzył spersonalizowane techniki koloryzacji, które obejmują i przekształcają naturalne włosy klienta, zapewniając atrakcyjne i nieodparte kolory włosów, które przyciągają wzrok. Rezultatem jest piękna kolekcja prezentująca techniki przyjazne dla salonów fryzjerskich i indywidualność, która pochodzi z zwycięskiego połączenia JOICO i Marca Antoniego.

Color & Cut: Marc Antoni Artistic Team
Photography: Jamie Blanshard (Jamie Blanshard Photography)
Video: John Willoughby (Sapheonix Media Productions)
Models: Annabelle Strutt & Maisie Duff
Products: Blonde Life and LumiShine

Najnowsze posty na forum