FRAE by F&M

Skomentuj jako pierwszy!

FRAE by F&M

Założona w 2001 roku przez partnerów biznesowych Briana MacMillana i Kevina Paula Finnella, F&M Hairdressing z siedzibą w Barrhead w Glasgow, jest salonem fryzjerskim orqaz akademią.

Zespół kreatywny F&M, znany ze swojej pasji w branży fryzjerskiej, postanowił stworzyć kolekcję fotografii FRAE w 2019 r., Aby oddać hołd swoim korzeniom i wyrazić uznanie dla tego, co stworzyło ich dziedzictwo. Zespół pracował razem, a każdy członek miał swój indywidualny wkład w proces planowania. Każdy członek zespołu wniósł własną inspirację na spotkania związane z planowaniem oraz pomysły, jak postrzegali kolekcję. Stąd utworzono tablicę nastrojów i proces zaczął nabierać kształtu. Zespół zdecydował, że faktura i bogata kolorystyka stanowią kluczowy element sesji, i postanowiono, że każdy styl zostanie nakręcony dwukrotnie, po raz drugi z akcesoriami wykonanymi z surowego szkockiego materiału.

„FRAE to kolekcja, która przedstawia nasze spojrzenie na szkockie dziedzictwo. Każdy z tworzonych obrazów i stylów łączy różne tekstury, tkaniny i wygląd, które przypominają nam o ojczyźnie, w której żyjemy i pracujemy każdego dnia. ”

„Słowo„ FRAE ”to szkockie słowo„ od ”i zostało wybrane, aby odzwierciedlić nasze dziedzictwo i oddać hołd naszym przodkom”.

HAIR: F&M Creative Team
Photography: Mauro Carraro
Styling: Jivomir Domoustchiev
Makeup: Amy Barrington
Products: TIGI Copyright

Najnowsze posty na forum

 • Wikula123 Avatar /spalone wlosy

  Witam chciałam się dowiedzieć czy po spaleniu sobie włosów rozjaśniaczem mogę zafarbować...

  Ostatni post przez Wikula123

 • asia76 Avatar Prezenty dla klientek

  Gadżety z logo salonu ( długopis, mini kalendarz ) oraz oliwkę Indigo. Zastanawiałam sie jeszcze...

  Ostatni post przez asia76

 • militaria Avatar Zniszczone włosy!! co robić!!

  Kikla moich porad: używajcie prostownicy i suszarki jak najrzadziej. Niestety ale oba urządzenia...

  Ostatni post przez militaria