Dwie kolekcje Goldwell na 2020 rok - INTREPID

Skomentuj jako pierwszy!

Dwie kolekcje Goldwell na 2020 rok -  INTREPID

Goldwell wprowadza wielką zmianę. Zamiast jednej kolekcji Color Zoom, która zawsze obowiązywała w danym roku, wprowadza dwie: jedną użytkową – GO BEYOND, drugą couture – INTREPID. Goldwell współpracował z najlepszymi światowymi ekspertami w dziedzinie mody i trendów, aby dostarczyć wyczerpujących informacji o trendach na 2020 rok.

Obie kolekcje są częścią HAIR | COLOR | STYLE – nowego podejścia Goldwell do trendów. Od 2020 HAIR | COLOR | STYLE będzie coroczną Deklaracją Stylu marki, która określi kierunek wizualny Goldwell – od reklamy po modę. Deklaracja Stylu na 2020 odzwierciedla fakt, że nikt już nie trzyma się jednego looku 24/7.

Kolekcja INTREPID (Nieustraszony) to pierwsza w historii Goldwell kolekcja couture. Jest nieustraszona, odważna i śmiała. Jaka była jej geneza?

Pomysł bycia odważnym i nieustraszonym jest tym, co zainspirowało stylistów Goldwell do nadania kolekcji couture bardziej „wybiegowego” charakteru. Kolory, cięcia, stylizacja i ubrania są niezwykle mocne. INTREPID jest wyrazisty. INTREPID jest odważny. INTREPID rozbija stereotypy związane z płcią i z góry rozumiane wyobrażenia o modzie i urodzie. Jest wyrazem siły i wyrafinowania. Wynosi sztukę koloryzacji na nowy, wyższy poziom w niezwykle odważny sposób.

Kluczowe odcienie i cięcia w kolekcji INTREPID

W 2020 chodzi o wykorzystanie wyobraźni do stworzenia barwnej atmosfery, która tchnie nowe życie w proces dobierania kolorów i receptur. Odcienie są odważne, ale bardziej wyszukane i wyrafinowane niż w poprzednich sezonach. Tony są utlenione „oxygenated”, jakby zostały nasycone przewiewną delikatnością. Efekt jest subtelny, ale modny w najlepszy możliwy sposób. Kolory łączą się i przenikają nawzajem – od delikatnych do intensywnych i od ciemnych do jasnych. W 2020 chodzi o sprytne połączenia kolorów. Twórz efekt utlenienia (Oxygenation) poprzez wielowarstwowe nakładanie odcieni ton w ton, aby stworzyć piękne przenikanie się kolorów. Nanieś skoncentrowaną recepturę w obszarze odrostu i pozwól jej przeniknąć w utlenione kolory (oxygenated colors). Przeciągnij na długości i końce, aby zmiękczyć nasycenie i stworzyć wrażenie dynamiki we włosach.

Wszystkie cięcia inspirowane są stylem vintage przy wykorzystaniu sprytnych kombinacji zaokrąglonych kształtów i czystych linii, aby stworzyć wyrafinowany i płciowo neutralny klimat stylu ulicznego. Brak połączeń i wielowarstwowość przenoszą te kształty na wyższy poziom, tworząc klimat lat 70. w nowoczesnym wydaniu. Techniki cięć w stylu vintage z ukrytymi, niepołączonymi warstwami i czystymi liniami osiągają nowoczesny wydźwięk i wyglądają jak z magazynu modowego.

Kredyty kolekcji INTREPID

Zdjęcia: Ralph Mecke
Koloryzacja włosów i cięcia: Roos Topley, Lieke Nijenkamp, Nushka Barbosa
Stylizacja włosów: Daniel Martin, Neil Barton
Make-up: Jochen Pahs, Yvonne Wengler
Stylizacja: Ingo Nahrwold, Andres Damm

Najnowsze posty na forum