Dwie kolekcje Goldwell na 2020 rok - GO BEYOND

Skomentuj jako pierwszy!

Dwie kolekcje Goldwell na 2020 rok - GO BEYOND

Goldwell wprowadza wielką zmianę. Zamiast jednej kolekcji Color Zoom, która zawsze obowiązywała w danym roku, wprowadza dwie: jedną użytkową – GO BEYOND, drugą couture – INTREPID. Goldwell współpracował z najlepszymi światowymi ekspertami w dziedzinie mody i trendów, aby dostarczyć wyczerpujących informacji o trendach na 2020 rok.

Obie kolekcje są częścią HAIR | COLOR | STYLE – nowego podejścia Goldwell do trendów. Od 2020 HAIR | COLOR | STYLE będzie coroczną Deklaracją Stylu marki, która określi kierunek wizualny Goldwell – od reklamy po modę. Deklaracja Stylu na 2020 odzwierciedla fakt, że nikt już nie trzyma się jednego looku 24/7.

KOLEKCJA GO BEYOND

Kolekcja pokazuje, że łatwo jest mieć świetny styl w dowolnym momencie – będąc w domu na weekend, wychodząc z przyjaciółmi lub uprawiając sport. Nazywamy to stylem dostosowanym do prędkości życia. Kolekcja pokazuje każdą modelkę w trzech odsłonach:

  • SOFT TEXTURES

Wszystko kręci się wokół atmosfery weekendowego relaksu. Chodzi o to leniwe, wygodne, przytulne uczucie Twojego ulubionego swetra i dżinsów. Od dzianin po włosy, miękkie tekstury ewoluują z „tego, co się nosi w weekend” w zupełnie nowy kierunek mody. Poczuj to, nie myśl za dużo! Pomyśl o włosach jak o naturalnym włóknie, tak samo jak myślisz o bawełnie czy wełnie. Ciesz się ich naturalnym stanem – subtelnie odżywionymi, rozpuszczonymi i uwolnionymi. Pozwól im odreagować, rozluźnić się do formy swobodnych, lekkich fal. Znajdź czas, żeby odciąć się od stresu i zatopić w komforcie miękkich tekstur (SOFT TEXTURES).
#softtextures

  • FUTURE GLAM

Nie chodzi już tylko o to, żeby dobrze wypaść na selfie. Chodzi o bycie w ciągłej gotowości do bycia fotografowanym. Włosy, ubrania i postawa – to jest przyszłość. Codziennie tworzymy swój wizerunek w bitach i bajtach – ale co dalej? Wyraź swój styl i wykrocz poza glamour – go beyond. Minimalistyczne i wyrafinowane fryzury z maksymalnym połyskiem. Efekt metalizujący migocze. Kolor błyszczy. Stylizacja jest pikantna, innowacyjna. Jest tu miejsce dla każdego, kto chce wyrazić siebie. Dla wszystkich, którzy podbijają świat cyfrowy, to jest przyszłość: the FUTURE is GLAM.
#futureglam

  • BOLD SPORT

Nadszedł czas na wykroczenie poza modę w stylu Athleisure – to nowy styl życia. Odważne bloki kolorystyczne? Elastyczne materiały, które wiedzą jak się poruszać? Zamki i kaptury? Wszystko naraz! To jest odzież dopasowana do stylu życia. Pójdźmy w to, co wygładzone, jedwabiste i gładkie. Pozwólmy, aby to kolor prowadził w tym tańcu. Wykreślmy pojęcie płci z tego równania i skupmy się na indywidualności. Wizerunek ten jest ultranowoczesny, łatwy do noszenia, sportowy, ale elegancki. Loki są ujarzmione, a żelowe stylizacje usprawnione i gotowe do działania. Wkrocz do gry, to czas na odważny sportowy styl – BOLD SPORT.

#boldsport

Kluczowe odcienie kolekcji GO BEYOND

Kolekcja GO BEYOND wychodzi poza standardowe kolory z chłodnymi odcieniami, które są podkręcone (Elumenated) sprytnymi kombinacjami chłodnych i ciepłych refleksów. Eksperymentuj z odważnymi, płciowo neutralnymi, kolorowymi odcieniami:

  • Go beyond – wyjdź poza odcienie blondu z kolorami, których w tym roku nie może zabraknąć: chłodne i neutralne odcienie są podkręcone (Elumenated) żółtym, różowym i fioletowym.
  • Go beyond – wyjdź poza odcienie czerwieni z ognistopomarańczowymi tonacjami podkręconymi (Elumenated) chłodnymi przebłyskami.
  • Go beyond – wyjdź poza odcienie brązu z głębokimi, bogatymi tonacjami podkręconymi (Elumenated) błękitami i fioletami.

Kolekcja GO BEYOND na nowo definiuje panujące zasady i używa koloru w nietypowy sposób. Wszystkie odcienie od delikatnego pomarańczowego po chłodną, pastelową miętę przekroczą tradycyjne granice skojarzeń z płcią. Przygotuj się na eksplozję koloru. Odważnego, ale wyrafinowanego. Energetyzujące pastele nie są blade i nieśmiałe. Są odważne i mają wyrazisty charakter. Ciepłe, słoneczne kolory mają nieodparty, radosny urok, a jednocześnie prawie laboratoryjne błękity i zielenie są zarówno zgodne z trendami, jak i komercyjne. To spoglądający w przyszłość i optymistyczny nastrój na początek nowej dekady!

Kredyty kolekcji GO BEYOND

Zdjęcia: Ralph Mecke
Koloryzacja włosów: Rebecca Hiele, William Wilson
Stylizacja włosów: Daniel Martin, Neil Barton
Make-up: Jochen Pahs, Yvonne Wengler
Stylizacja: Ingo Nahrwold, Andres Damm

Najnowsze posty na forum