Kolekcja MILA PRO FUTURE 2019

Skomentuj jako pierwszy!

Kolekcja MILA PRO FUTURE 2019

Kreatywne i odważne – takie są propozycje fryzur i koloryzacji w nowej kolekcji marki MILA PRO pod nazwą FUTURE. Bartosz Bronowicki, Dyrektor Kreatywny i Giovanni Pepe, Ambasador marki Mila, stworzyli elektryzujące stylizacje ściśle nawiązujące do przyszłości.

Kolekcja FUTURE 2019
Przyszłość to kierunek, w którym podążamy. Przyszłość tworzymy skupiając się na teraźniejszości, na działaniu i nieustannym przekraczaniu granic. To rozumienie konsekwencji i wyciąganie wniosków z przeszłości. To młodzi ludzie o kreatywnych pomysłach i wizji, której rozwój stworzy naszą rzeczywistość. Dlatego ważne jest, aby w drodze ku przyszłości stawiać na poszukiwanie siebie, rozwijanie tego co w nas najlepsze. Jest to bowiem jedyny kierunek, który człowiek może obrać, dlatego musimy dbać, aby zaprowadził nas ku lepszemu jutru. MILA PROFESSIONAL
TOURNEE MILA FUTURE

Nowej kolekcji fryzur towarzyszy tournée marki, w czasie którego zaprezentowana zostanie nowa paleta farb MILATON oraz pokaz fryzur LOOK&LEARN Bartosza Bronowickiego i Giovanni Pepe. Oprócz fryzjerskich inspiracji na wszystkich uczestników czeka pokaz mody Halina Mrożek Fashion – obiecującej młodej projektantki, zdobywczyni m.in. nagrody Off Fashion. Dodatkowo zobaczyć można kolekcję fryzur w obiektywie Marcin Szpak Photography – jednego z najlepszych europejskich fotografów; laureata m.in. Sony World Photography Awards 2018. Pokazy zaplanowano w 8 miastach w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Szczecin, Rzeszów, Katowice, Poznań, Bydgoszcz.

Najnowsze posty na forum