Oderwij się od rzeczywistości! RƎMIX – kolekcja fryzur na 2019 rok od Goldwell

Skomentuj jako pierwszy!

Oderwij się od rzeczywistości! RƎMIX – kolekcja fryzur na 2019 rok od Goldwell

Kolekcja Color Zoom '19 RƎMIX to miks popu i punku. RƎMIX stanowi połączenie odważnych kolorów, ostrych konturów oraz mocnych kontrastów inspirowanych pop-artem i graficznym minimalizmem dla uzyskania optycznego efektu pop. Color Zoom '19 Creative Team stworzył kolekcję, która jest żywa, energetyczna i świeża.

ODWAŻNE, ENERGETYCZNE I ŚWIEŻE KOLORY
Odważne, świetliste i pełne życia kolory nadają efekt odnowienia i pobudzenia. Mocne, podstawowe kolory, podrasowane wyrazistymi odcieniami, dodają świeżości i w zestawieniu tworzą prawdziwą anarchistyczną bombę kolorystyczną. Kompozycje kolorystyczne odbijają się w podstawowych kolorach: Energy Yellow, Illusion Blue i Atomic Red, tworząc niesamowite efekty. Barwy są przepełnione energią i pobudzają zmysły. Odcienie Offbeat White z delikatną tonacją koloru, w połączeniu z jaskrawymi kolorami dodają kobiecego akcentu.

POP-ART WIDOCZNY W KOLORYZACJI
Color Zoom Creative Team zaprojektował odważne zestawienia kolorystyczne: zderzenie i dualizm kolorów dla stworzenia dużego kontrastu i nowej energii. Kolory są harmonijnie zestawione. Połysk i refleksy wydobywają ich bogaty charakter. To połączenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Zespół wykorzystał elementy kolorystyczne z różnych dekad i połączył je na nowo: bloki kolorów, jaśniejszy odrost, blaknięcie i przenikanie kolorów. Efektem jest zmodyfikowana, energetyczna stylizacja. Efekt pudla dodaje oryginalności – jaśniejszy odrost w tonacjach niekonwencjonalnej bieli (Offbeat White) z kolorem pop.

ZREMIKSOWANE CIĘCIA – ZNAJOME KSZTAŁTY ZOSTAŁY PRZEROBIONE I POŁĄCZONE NA NOWO
Kształty są odważne i obrazowe, podkreślone ostrymi konturami. Color Zoom Creative Team stworzył nowe cięcia poprzez zastosowanie niepołączonych elementów na kwadratowych i okrągłych kształtach. Wszystkie znane kształty zostały zmodyfikowane dobrze znanymi technikami cięć. Ekscentryczne elementy na czubku głowy dodają pikanterii. Wszystkie kształty w kolekcji RƎMIX wyraźnie podkreślają efekt kolorystyczny.

OSTRE KONTURY Z EFEKTEM GRAFICZNEGO MINIMALIZMU
Wpadające w oko wykończenia przekazują pozytywną energię. Lśniący i wyrafinowany połysk dodaje włosom atrakcyjności. Kontrolowana objętość kreuje czyste stylizacje. Delikatne karbowania i punkowe ozdoby sprawiają, że stylizacje są wyjątkowe. Okrągłe grzywki i marszczone tekstury kontrastują z minimalistycznymi kształtami i stają się stylowym detalem, który pozwala kolorom wydobyć się i błyszczeć na powierzchni włosów.

Kolekcja Color Zoom jest oparta na modowych trendach. Dlatego też zespół kreatywny Color Zoom przeistoczył elementy kolorystyczne, kształty, cięcia i tekstury w sztukę fryzjerską. We współpracy z reprezentatami Goldwell – Agnes Westerman z Holandii oraz Saschą Haseloffem z Niemiec, trzech zwycięzców Global Color Zoom Challenge '17 stworzyło kolekcję Color Zoom '19 – RƎMIX. Byli to: Mia Sota, Global Winner Partner Category 2017, USA, Dylan Tung, Global Winner Creative Category 2017, Singapur oraz Maksim Sotnikov, Global Winner New Talent Category 2017, Rosja.

Włosy: Color Zoom '19 Creative Team
Make-up: Loni Baur
Stylizacja: Ingo Nahrwold
Zdjęcia: Ralph Mecke

Najnowsze posty na forum