Elemental – kolekcja fryzur na 2018 rok od Goldwell

Skomentuj jako pierwszy!

Elemental – kolekcja fryzur na 2018 rok od Goldwell

Wizja łączy się z oryginalnością. Surowość spotyka się z wyrafinowaniem. Masywna forma i przezroczystość uzupełniają się. Kolory ton w ton grają z kontrastującymi odcieniami. Nowoczesne, minimalistyczne kształty przeplatają się z ostrymi, pierwotnymi krawędziami. Lekkie, tworzone ręcznie kształty ożywiają awangardową stylistykę.

Oto Elemental – kolekcja fryzur Goldwell na 2018 rok, która prezentuje kreatywność w najczystszej postaci. Elemental to niespotykane dotąd kolory, kształty i tekstura.

Elemental Colors
Przytłumione pastele i bogate, ziemiste odcienie nakładają się na siebie i wzajemnie filtrują, co tworzy niepowtarzalną transmisję światła. Powstaje wyblakła patyna ze świetlistym, a jednocześnie przytłumionym blaskiem: odcienie są matowe i nieoszlifowane z błyszczącą powierzchnią. Przemiana tonów metalicznych w czyste i naturalne tworzy nowe, różnorodne mineralne odcienie.

Elemental Shapes
Miękkie i ostre krawędzie tworzą fundament, który jest kluczowym elementem precyzyjnego, lecz intuicyjnego wyglądu. Rzeźbione ręcznie kształty mają subtelnie asymetryczne, niespodziewane nierówności. Inspiracja pochodzi z minimalizmu, w której znajduje się wyrafinowanie z nutką oryginalności.

Elemental Texture
Równowaga pomiędzy surowością a wyrafinowaniem. Stylizacje zdają się być samoistne, a w rzeczywistości są wynikiem umiejętnego nadania tekstury. Lekkość wpada do stylizacji, dając jej współczesny, awangardowy wygląd.

Włosy: Daniel Rubin, Larissa Bresnehan, Sargis Airapetian (zwycięzcy międzynarodowego konkursu trendów Goldwell Color Zoom Challenge z 2016 roku), Agnes Westerman, Sascha Haseloff
Make-up: Loni Baur
Stylizacja: Ingo Nahrwold
Zdjęcia: Markus Jans

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Rtg Kraków

  Z tego co wiem to bez skierowania nie prześwietlisz się nigdzie. Chyba, że nielegalnie. Wyszła...

  Ostatni post przez asia76

 • eleonora Avatar Jaki prezent dla dziewczyny na urodziny

  Jestem ogólnie zdania,ze o wiele łątwiej jest zrobić prezent dziewczynie niż chłopakowi. Jesli...

  Ostatni post przez eleonora

 • eleonora Avatar Botoks w Krakowie

  Oj też bym raczej do kosmetyczki nie wybrała sie na taki zabieg. Jest to jednak ingerencja, niby...

  Ostatni post przez eleonora