EVERYTHING SUCKS Collection by JAVIER GOMAR

Skomentuj jako pierwszy!

EVERYTHING SUCKS Collection by JAVIER GOMAR

Po tym pamiętnym roku mieliśmy; zdaliśmy sobie sprawę, że ludzie, cokolwiek robią, muszą sobie pobłażać i wyobrażać sobie, jak być tak szczęśliwym, jak tylko mogą, tak aby nikt temu nie zaprzeczał.

Żyjemy w czasach natłoku informacji, a jednocześnie jesteśmy gorzej niż kiedykolwiek poinformowani. Co jest prawdziwe? Co nie jest? Czy informacje, które czytasz, są prawdziwe, czy z jakiegoś powodu zostały naruszone? Czy jesteśmy marionetkami skierowanymi do owczarni przez określone osoby, czy też jesteśmy wolni? Jeśli w coś wątpisz lub sprzeciwiasz się temu, czy zaprzeczasz? Czy powinniśmy podążać za stereotypami z czasów, w których żyjemy? A może powinniśmy być wolni, jeśli chodzi o nasze ubrania i stylizować tak, jak chcemy?

„Wszystko jest do bani” odzwierciedla te tematy.
Obraz historii

Powinniśmy skupić się na drobnych szczegółach wyglądu, takich jak na przykład białe włosy z dobrze ułożonym rysunkiem pośrodku. Kogoś, kto ze strachu musiał zostać w domu i robić wszystko, co możliwe, od strzyżenia włosów jak najlepiej, czy przedłużania włosów.

Czy mogliby zrobić to lepiej? Kto wie... czy w tamtym momencie byli zadowoleni ze swojego wyglądu? TAk! Ponieważ musimy być szczęśliwi i nauczyć się sprzeciwiać sobie tylko dla siebie, a nie dla innych. Bo jeśli czujesz się świetnie ze swoim wyglądem, jak tańczysz lub z kim spędzasz czas; dzieje się tak, ponieważ podążacie właściwą ścieżką. W każdym razie przestań się martwić o resztę, i tak cię skrytykują; zrobią, co zechcą, a my nie będziemy w stanie tego kontrolować. Bądź autentyczny. Bądź wolny.
Obraz historii

Do realizacji tej kolekcji pomieszano różne techniki. Z jednej strony ma na celu osiągnięcie perfekcji w celu uzyskania określonych kolorów lub krojów, ale jednocześnie symuluje ograniczenia, które każdy miałby w domu, gdyby sam musiał podążać za procesami. Podczas tych dziwacznych miesięcy stało się jasne, jak wiele osób próbowało pracować różnymi technikami bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi. Jeśli chcieli obciąć włosy, używali na przykład nożyczek kuchennych. Znajduje to odzwierciedlenie w kolekcji, podobnie jak na obrazie z przedłużeniami w kolorze białym z zielonym, jeden z nich jest „skubany” od przodu do tyłu, a drugi na odwrót.

To, co stara się pokazać, to wynik nieprawidłowego cięcia lub nieprawidłowe ustawienie przedłużenia.

Jeśli chodzi o niewłaściwe nałożenie koloru, znajduje to odzwierciedlenie w obrazie fioletowych włosów, co pokazuje wynik kogoś, kto pielęgnuje kolor w domu, nie rozprowadzając go dobrze, pozostawiając bardziej zabarwione obszary. Cała idea kolekcji polega na zastosowaniu lekko przemieszanych technik, bez udawania w żadnym momencie perfekcji.

Wyglądy są również inspirowane światem rave'ów lub nielegalnych imprez, gdzie niektórzy uciekli, aby dać upust i do którego przybyli z najlepszym wyglądem, na jaki pozwalały im ograniczenia. Jednak pomimo niedoskonałości osiągają swój cel, są szczęśliwi, nawet jeśli ludzie chcą ich potępiać.

I z tej koncepcji wyłania się idea świateł i nad-informacja obrazów. Próba nasycenia szczegółów, by zagmatwać i nie wiedzieć, co obserwować, chociaż osoba i wygląd pozostają głównym bohaterem końcowym.

Hair: Javier Gomar Hairstylist @javiergomar4
Hair Assistant: Néstor Riera @nestorrierad
Photography: David Arnal @davidarnalteam
MUA: Mimi Novella @morphine_muah
Styling: Gala Egea @galaegea
Marcos Peret @supermanzana_
Manuel Arteaga @gru_grumpy_bb
Models: Victor Ángel Sánchez @yungg_vic
Jaime Moscardo @budells_amb_sucre
Diego José Torres @super_super_raro
Déborah Pérez @debhi_saltin_panki
Mimi Novella @m.von.morphium
Flor Olivera @floroliveraw
Victor Ángel Sánchez @yungg_vic

Najnowsze posty na forum