AURA Collection by MARÍA TERESA CAZALLA

Skomentuj jako pierwszy!

AURA Collection by MARÍA TERESA CAZALLA

Inspiracją do powstania tej kolekcji są panny młode, które z powodu pandemii musiały przełożyć ślub. Byli bardzo zniechęceni do zatrzymania się na kilka tygodni lub miesięcy przed ceremonią, po tak długim czasie przygotowań.

Jednak jednocześnie wyrazili wielką chęć noszenia bardziej wyjątkowej i odważnej fryzury, gdy ślub mógł się odbyć.

Z tej energii rodzi się Aura. To bardzo profesjonalne, nieszablonowe i dystyngowane fryzury ślubne. Kiedy wesela zostaną wznowione, będą się bardzo różnić od tego, czego doświadczyliśmy wcześniej.
Obraz historii

Panny Młode będą bardziej efektowne, efektowne i żywiołowe, a fryzury odegrają w tym bardzo ważną rolę. To również zainspirowało mnie do nadania wartości profesjonalnemu fryzjerowi. Odosobnienie i restrykcje nie powstrzymały nas, wręcz przeciwnie, pomogły nam szkolić się i rozwijać więcej oraz oferować usługi wyższej jakości. Zaczęliśmy z większym entuzjazmem i siłą niż kiedykolwiek. Dlatego są to takie misterne i artystyczne prace. Upięcia są bardzo teksturowane, wcześniej przygotowane za pomocą żelazka frizz.
Obraz historii

Nadaje włosom gęstość, objętość i kształt. Jednocześnie można to zrobić z większą wydajnością, głębokością i różnymi objętościami w pasmach, aby uzyskać bardzo zdefiniowane prace.

Z jednej strony mamy włoską bułkę, która zaczyna się od góry do karku i ma dużo objętości, tekstury i definicji. Dalej wysoki kucyk, z dużym teksturowanym tupecikiem z przodu. Kucyk jest owinięty diamentową wstążką, unikając pasemek, aby nadać mu bardzo oryginalny i dystyngowany akcent. I wreszcie kaskadowe updo, które zaczyna się na czubku głowy, schodzi krzyżami i falami, a kończy na klatce piersiowej harmonijnym rysunkiem stworzonym z włosów.

Laureat Picassa Awards w kategorii „prasa” 2021

Hair: María Teresa Cazalla @mariateresacazalla
Hair Assistant: Remedios García Villalba
Photography: Lola Pimentel @lola_pimentel_fotografia
Retouche: Decoración Paqui Serrano @cateringlaserrana
MUA: Cristina Anguita @cristinaanguita_makeupartist
Styling: María Teresa Cazalla Peinado @mariateresacazalla
Models: Gloria Codes @gloria_codes
Luisa Conde @luisact98
Vanessa Rosado @vaneessa_rp
Products: Joaquín Esquina Becerra @malagagoldenbeauty
Video: Enrique Vivas @noraifilm

Więcej w tej kategorii:

« Adrian G Lace Collection

Najnowsze posty na forum