Back to the Present by Roberto Peluqueros

Skomentuj jako pierwszy!

Back to the Present by Roberto Peluqueros

Przyszłość opiera się na naszej przeszłości, a nasza esencja, to czym jesteśmy, jest wystrojona we wszystkie te szczegóły. Ale kim jesteśmy? Jesteśmy teraźniejszością, mieszanką tęsknot, z jaką patrzymy w przyszłość, i całym doświadczeniem, jakie oferuje nam przeżywana tożsamość. Powrót do teraźniejszości inspirowany jest barokiem, kulminacją naszej kultury i naszego sposobu bycia, ale nie odtwarza go, ale wnosi do niego nowe niuanse koloru i fryzury, aktualizuje go, ponieważ nie będziemy już tym, czym byliśmy i nie będziemy tym, czym jesteśmy. Jesteśmy tylko pewnością, obecni.

Powrót do teraźniejszości
Przeszłość i teraźniejszość, przyszłość ze smakiem wieczności, zapisy, które są ponadczasowe i prawie nienaruszone, które „odradzają” historię i nadają jej nowy, odnowiony i inny charakter. Słowo pamiętaj pochodzi od łacińskiego „recordari” utworzonego przez przedrostek „re”, co oznacza „znowu” i „cordis”, „serce”. Zapamiętywanie oznacza zatem znacznie więcej niż posiadanie czegoś lub kogoś obecnego w pamięci, oznacza „powrót do serca” ze wszystkim, co oznacza. Pokonanie dawnej, ale aktualnej świadomości, osłabienie narzuconego przez czas dystansu, by doprowadzić do współczesnej estetyki o niepowtarzalnym smaku, który może zapewnić tylko doświadczenie.

Jesteśmy tylko pewnością, teraźniejszością, esencją, która przemienia.

Hair: Roberto Dallo Lafuente @ Roberto Peluqueros
Instagram: @robertopeluqueros
Hair Assistant: Eva Fernandes and María Carmona
Instagram: @sanchezmariacarmencarmona and @eva_fernandes_fon
Photography: Estudio Kentaro | Instagram: @estudio_kentaro_lifestyle
Retouche: Estudio Kentaro | Instagram: @estudio_kentaro_lifestyle
Makeup: Eva Fernandes | Instagram: @eva_fernandes_fon
Styling: Francisco Javier Moral | Instagram: @fco_javier_moral
Designer: Roberto Dallo Lafuente | Instagram: @robertopeluqueros
Products: Revlon y American Crew | Instagram: @revlonprofessional_es and @americancrew_spain
Video: Estudio Kentaro | Instagram: @estudio_kentaro_lifestyle
Models: Iñigo Asiain Devora, David Iriarte, Adur Lafuente Jerico, Roberto Teiga Ruedas, Imanol Aranguren Iracheta. Instagram: @mr.pupilas, @davidiriarte7, @apdurio, @rober010, @imanolarangureniracheta2

 

Najnowsze posty na forum