A Murder of Crows - Anne Veck

Skomentuj jako pierwszy!

A Murder of Crows - Anne Veck

Zrównoważony rozwój i środowisko od dawna leżą u podstaw Anne Veck. Zamiłowanie Anne do środowiska przejawia się nie tylko w jej biznesie, ale znajduje również odzwierciedlenie w jej zapierających dech w piersiach kolekcjach. W 2019 roku Anne Veck wyprodukowała swoją wielokrotnie nagradzaną kolekcję Toxic Fashion i zademonstrowała branżom modowym brak etycznych i zrównoważonych wartości. Anne użyła włosów, aby wyrazić swoją misję zwracania uwagi na wyzwania, przed którymi codziennie staje nasza planeta.

Kontynuując tę ​​misję, Anne Veck zwraca teraz naszą uwagę na lokalny zrównoważony rozwój. Najnowsza kolekcja Anne A Murder of Crows jest inspirowana myślami o cyklu życia i śmierci, biodegradowalności, regeneracji i zrównoważonym rozwoju na poziomie organicznym i osobistym.

Kręcona na lokalnej działce w Oksfordzie Anne nadal tworzy piękne kolekcje, które odzwierciedlają jej pasję do środowiska. A Murder of Crows obejmuje naturę i całe jej otoczenie, ożywiając przyrodę poprzez jej kreatywny styl.

Moda Murder of Crows jest inspirowana współczesną modą i przedstawia historię włosów opartą na stylach inspirowanych wiktoriańską, tradycyjnie połączonych z nowoczesnymi.

Komentując swoją ostatnią kolekcję A Murder of Crows, Anne Veck mówi: „Zawsze uwielbiam pracować z jednym z moich ulubionych fotografów, Magic Owenem, zwłaszcza gdy zastanawiamy się nad wspaniałym projektem, takim jak A Murder of Crows. Magic chciał stworzyć klimatyczną, makabryczną sesję, a to doskonale łączyło się z moimi myślami o regeneracji, życiu, śmierci i zrównoważonym rozwoju. Co skłoniło nas do strzelania na działce z dodatkowymi wronami! ”

Artistic Director/Photography/Retouching and styling: Magic Owen www.magicowen.co.uk @magicowenphotography
Hair: Anne Veck http://www.anneveckhair.com/ @annevecksalons
MUA: Maria Mckenna using: @illamasqua https://www.mariamckennamua.co.uk/ @mariamakeupartist
Model: Lauren Rose Mcgee @zenithmodelmanagement @laurenuk
Styling: Magic Owen @magicowenphotography

Więcej w tej kategorii:

« Adrian Gutierrez Collection

Najnowsze posty na forum

 • Lila Avatar salon fryzjerski - wyposażenie

  Macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie kupujecie wyposażenie do swojego salonu? Dużo tego jest, co...

  Ostatni post przez Lila

 • asia76 Avatar Imprezowe przekąski

  Ciasto francuskie zawsze mam lodówce, można do niego wpakować wszystko, czy to na słodko czy na...

  Ostatni post przez asia76

 • Marlenan716 Avatar Sprzęt

  Dzień Dobry jakiej maszynki najlepiej używać w salonie fryzjerskim

  Ostatni post przez Marlenan716