Rush Hair wprowadza nową kolorystykę we współpracy z L’Oréal

Skomentuj jako pierwszy!

Rush Hair wprowadza nową kolorystykę we współpracy z L’Oréal

Jedna z największych sieci salonów fryzjerskich w Wielkiej Brytanii ogłasza nową kreatywną kolorystykę, przy wsparciu i wiedzy wiodących w branży stylistów i ekspertów od kolorów.

Chris Williams, dyrektor Rush International Colour, uważa, że ​​nowa polityka firmy Rush zapewni klientom przejrzystość pod względem kosztów, oczekiwanych rezultatów końcowych i dostępności tego, co jest możliwe.

Powiedział: „Nasze nowe podejście do koloru będzie zawierać artyzm, jakość i kunszt zarówno dla klientów, jak i zespołu Rush. Edukacja jest integralną częścią tego, co robimy, a każdy stylista będzie szkolony przez naszych specjalistów w Rush, a także przez ekspertów w L’Oréal Professional.
Nasi styliści są niezwykle kreatywni, dlatego chcemy ich ożywić, aby pokazali swoje umiejętności”.

W ramach kampanii Rush wprowadzi nowe nazwy do poziomów kolorów.

Aby uczcić to wydarzenie, zaprezentowano sześć wersji, w których pokazano umiejętności kolorystyczne w salonach Rush, nakręcone przez Jacka Eamesa, znanego wielokrotnie nagradzanego fotografa i długoletniego współpracownika kreatywnego  Rush. Wygląda na to, że Balayage, Ombre, Highlights i Global Color, wraz z dwoma trendami w stylu artysty z dwoma kolorami Pantone roku - Coral i Platinum - i wszystkie te spojrzenia są dostępne dla klientów.

Chris kontynuował: „W ramach kampanii każdy znajdzie coś dla siebie, techniki są wszechstronne i można je zaproponować klientom w każdym wieku. Zdjęcia pokazują, kim jesteś, bez względu na wiek lub styl osobisty; możesz być klientem Rush. ”

Creative Team

Rush i L’Oréal, zatrudniły  londyńskiego artystę Matta Small'a, który współpracował już z Rushem przez wiele lat, aby tworzyć dzieła sztuki w wybranych salonach fryzjerskich.

Matt miał za zadanie uchwycić sztukę kampanii kolorystycznej, aby stworzyć logo i tożsamość marki dla projektu. Powiedział:

„Ta współpraca między artystami jest dokładnie tym, co reprezentuje Rush - kolor, żywiołowość i dostępność dla każdego. Uwielbiam to, że Rush zawsze się rozwija i chodzi o ludzi, ponieważ moja sztuka dotyczy także ludzi. Wspaniale było pracować razem z zespołem, aby połączyć ten projekt razem - łączy kolor, życie i piękno ”.

Dla stylistów Matt zaprojektował także zestaw narzędzi Rush Color Artists z fartuchem, wózkami, pędzelkami do odcień - wszystko z silną identyfikacją wizualną, aby stworzyć dramat i teatr bycia artystą Rush Color.

Najnowsze posty na forum