Nowa pora roku = nowy look ! Dyrektor Artystyczny Akademii B&K Sławek Kublin inspiruje…

Skomentuj jako pierwszy!

Nowa pora roku = nowy look ! Dyrektor Artystyczny Akademii B&K Sławek  Kublin inspiruje…

Najnowsza kolekcja Akademii B&K „Glossy Girl” to nowatorska odsłona fryzjerstwa w połączeniu z ekstrawaganckimi stylizacjami. Jednym słowem SZALEŃSTWO – w najlepszej tego słowa odsłonie. Wychodząc naprzeciw zbliżającemu się sezonowi wiosna/lato, dyrektorzy artystyczni Akademii B&K prezentują najnowszą kolekcję „Glossy Girl”, która obfituje w najmodniejsze w tym sezonie kolory.

Królować będą pastele nie tylko w modzie, czy makijażu. Najnowsza kolekcja nadaje fryzurom lekkości i wiosennej świeżości poprzez dodanie pudrowych, subtelnych refleksów. Przechodząc od klasycznych barw po różowo, miętowo-błękitne odcienie.

Dla bardziej odważnych dyrektorzy artystyczni proponują popielato-niebieskie wariacje. Eksperymentowanie z ciekawą i bardzo obszerną paletą barw z pewnością zadowoli każdą wymagającą kobietę, fryzura będzie dopasowana indywidualnie do preferencji, co w rezultacie sprawi, iż każda kobieta zainspirowana „Glossy Girl”  poczuje się wyjątkowa.

Zainspiruj się najnowszymi trendami - Najbliższe szkolenie Exclusive prezentujące ,,Glossy Girl" już 24 kwietnia. Dowiedz się więcej:
https://www.berendowicz-kublin.pl/szkolenia-fryzjerskie/programy-szkolen-fryzjerskich/exclusive/ 

Fryzury: Akademia Berendowicz & Kublin
Modelki: Maja Peryga (Rockagirl), Maja Ignalska, Kornelia Basicz
Make-up: Ewelina Zych
Projektant: Paweł Tumiłowicz (Alternative Off Fashion Store)
Zdjęcia: Paulina Mieczkowska (Selene Fotografia Artystyczna)

Najnowsze posty na forum