RADIO FRYZJERZY.COM

Skomentuj jako pierwszy!

RADIO FRYZJERZY.COM

RADIO  FRYZJERZY. COM - muzyka dla salonów fryzjerskich zwolniona z opłat dla ZAiKS, Stoart, Sawp i ZPAV.

Radio Fryzjerzy.com, to:
1.    Muzyka Muzyka i raz jeszcze Muzyka, selektywnie dobrana w postaci tysięcy utworów (w naszym systemie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu)
2.    3 Kanały tematyczne - Kanał 1: Chillout, Kanał 2: Fashion, Kanał 3: Promo        
3.    Abonentom Radia Fryzjerzy.com  zapewniamy licencje na legalne odtwarzanie muzyki w miejscach publicznych lub w miejscu prowadzonej działalności gospodarczej .  
Jednocześnie zwalnia z opłat dla organizacji zbiorowego zarządzania takich, jak: ZAIKS, ZPAV, STOART, SAWP. Każdy nasz klient otrzymuje prawny certyfikat na prawa muzyczne.
4.    Cennik: niezależnie od wielkości lokalu abonament miesięczny wysokości 50,00 zł netto
5.    Przetestuj nas, naszym standardem jest tygodniowy bezpłatny okres Testowy w celu zapoznania się z formatem muzycznym Radia Fryzjerzy.com.    
     
Dlaczego  warto wybrać  Radio Fryzjerzy.com 
Odpowiednio dobrana muzyka wywiera pozytywny wpływ na zachowanie klienta w miejscu sprzedaży i obsługi.  Możliwość Minimalizowania dotychczasowych kosztów a przy tym tworzenie odpowiedniej atmosfery sprzedaży działa kojąco i relaksująco dając poczucie komfortu i swobody wywołuje przyjemne emocje dla docelowego klienta.

Jak zamówić  Radio Fryzjerzy 
Licencję wraz  z umową abonamentową zawieramy na okres 12 miesięcy. Zamówienie można również przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zamówieniu powinny się znaleźć informacje: dane do wystawienia FV, dane adresowe placówki na który wystawimy licencję - kod pocztowy, miasto, ulica, numer. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem: Krzysztof Zalewski tel. 696 092 442

Przetestuj radio już dziś tutaj>>

 

Najnowsze posty na forum