Przemiana w podróży

Skomentuj jako pierwszy!

Przemiana w podróży

W branży, która stale się rozwija, szybko rozwija i zapewnia najbardziej niesamowite możliwości, mamy szczęście, że możemy zobaczyć tak wiele różnych krajów i miast i spotkać tak wiele różnych osób z każdej dziedziny życia.Z podróżami w całości, nieograniczonymi, a branża prawie wraca do normy, jaką znamy, ci, którzy mają szczęście podróżować w naszej branży, po raz kolejny mają nadzieję na kraj, pracując zgodnie z napiętymi harmonogramami i kolumnami oraz żonglując mieszanką zobowiązań roboczych i życie w salonie, a wszystko to, trzymając stopy mocno na ziemi.

Jako edukator, który podróżuje po Wielkiej Brytanii i za granicą, często jestem pytany, jak żongluję życiem w salonie, z klientami, jako właściciel firmy podczas edukacji na całym świecie, a także dopasowanie w czasie osobistym – to dużo do żonglowania, bardziej niż kiedykolwiek! Dla mnie przejście od podróżowania do wszystkich tych różnych obszarów w moim życiu, które wymagają uwagi, może być czasami trudne, co wynika głównie z wyczucia czasu. Jest jednak kilka rzeczy, które doradzam, aby ułatwić sobie przejście z podróżowania, czyniąc życie trochę mniej stresującym.

Planować naprzód
Mój harmonogram jest absolutnie niezbędny, zawiera szczegółowe informacje o wszystkim, co się dzieje, zawiera wszystkie terminy i informacje i jest powodem, dla którego wszystko przebiega na czas i jest tak wydajne, jak to tylko możliwe. Planowanie z wyprzedzeniem podczas podróży jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala aktywnie patrzeć na wolny czas lub planować nadmiar czasu podróży, który może być wymagany. W rezultacie jest mniej prawdopodobne, że podwoisz rezerwację lub spóźnisz się na kolejny projekt i prawdopodobnie będziesz znacznie bardziej w formie, ze stresem na absolutnym minimum.

Czas przejścia książki
Regularnie podróżuję za granicę i jak wszyscy wiemy, podróżowanie może być naprawdę męczące i bardzo wyczerpujące, zwłaszcza po kilku dniach nauczania lub występów na scenie. Chociaż chcesz wykorzystać każdą minutę swojego czasu na pracę i sprawić, by Twoja firma odniosła sukces, rezerwacja w dniu przejściowym jest czasami niezbędna, aby umożliwić Ci odpoczynek, regenerację i przygotowanie się na kolejny dzień. Nie ma sensu pracować do kości przy minimalnym śnie, ponieważ naraża cię to na ryzyko wyczerpania. Poświęcenie czasu przyniesie korzyści tylko Tobie i Twoim otoczeniu – pamiętaj, że dni wolne są zawsze w porządku!

Zaufaj swojemu zespołowi
Jako właściciel salonu, który nieustannie podróżuje, delegowanie pracy i zaufanie do swojego zespołu do zarządzania salonem jest niezwykle trudną rzeczą – to Twoja sprawa, Twoje życie i chcesz móc robić wszystko i cokolwiek, ale czasami to po prostu nie jest możliwe. Zgrany, skoncentrowany i pełen pasji zespół jest zawsze pomocny. Testowanie ich z mniejszymi zadaniami to dobry sposób na rozpoczęcie procesu delegowania i budowania zaufania między obiema stronami.

Miej zestaw podróżny ORAZ zestaw do salonu
Może to zabrzmieć trochę dziwnie, ale posiadanie zestawu fryzjerskiego do salonu i zestawu do włosów podróżnych na dłuższą metę zaoszczędzi wiele czasu i jest to coś, co zdecydowanie radzę. Kiedy podróżujesz i wracasz do salonu niemal natychmiast, konieczność przesortowania zestawu, posprzątania go i wyczyszczenia narzędzi może być zadaniem, które trwa znacznie dłużej, niż się wydaje, powodując stres i znacznie więcej czasu straconego. Posiadanie oddzielnych zestawów dla Twoich klientów i Twojej międzynarodowej pracy oznacza, że ​​gdy tylko wrócisz do salonu, będziesz gotowy dla swoich klientów i na następny dzień, bez dodatkowych zmartwień związanych ze sprzątaniem i porządkowaniem.

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e