Umawianie się do fryzjera online - jak się za to zabrać?

Skomentuj jako pierwszy!

Umawianie się do fryzjera online - jak się za to zabrać?
Funkcjonalne strony internetowe i nowoczesne aplikacje ułatwiają profesjonalistom kontakt z klientami. Osoby, pragnące skorzystać z usług salonu fryzjerskiego, mogą umówić się na stylizację bez wychodzenia z domu. Jakie działania należy podjąć, by zarezerwować termin w konkretnym salonie?

Witryna internetowa zakładu

Chcąc umówić się na wybraną stylizację lub cięcie włosów, należy wejść na stronę konkretnej firmy i wybrać opcję „zarezerwuj wizytę”. W przypadku zakładu, będącego elementem większej sieci, wymagane jest zaznaczenie miasta, w którym dana osoba mieszka. Rozwiązanie to ułatwia znalezienie salonu zlokalizowanego nieopodal klienta. Na stronie zawarte są również informacje, dotyczące rodzaju oferowanych usług, pogrupowane według kryterium płci. Wiele salonów prowadzi hybrydową działalność, obejmującą zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne. Po wybraniu preferowanej usługi system przekierowuje klienta do kalendarza online. Klient może wybrać dogodny termin wizyty oraz salon, do którego chce się umówić. Ostatni etap stanowi podanie danych osobowych. Wiele salonów udostępnia klientom opcję zapisania wymaganych informacji. Rozwiązanie to ułatwia zarezerwowanie wizyty. Na wskazany numer telefonu przychodzi sms, potwierdzający termin zabiegu.

Wykorzystanie urządzenia mobilnego

Wiele zakładów oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej dostępnej na stronie https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid (https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394). Oprogramowanie ułatwia znalezienie salonu zlokalizowanego w pobliżu miejsca zamieszkania danej osoby. Powiadomienia dostępne w ramach aplikacji przypominają klientowi o ustalonych wizytach. Użytkownicy mogą również skorzystać ze specjalnych zniżek w ramach zakupionego karnetu. Aplikacja pozwala na zbieranie punktów lojalnościowych. Chcąc stać się członkiem klubu, należy podać swój numer telefonu. Po wprowadzeniu kodu sms można rozpocząć użytkowanie aplikacji. Chcąc umówić się na wizytę, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w menu, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. System rezerwacji wizyt w aplikacji mobilnej jest taki sam jak w przypadku strony internetowej. Umówione zabiegi dostępne są w sekcji „moje rezerwacje”.

Internetowe kanały i mobilne media ułatwiają korzystanie z różnorodnych usług. Warto więc wykorzystywać nowoczesne narzędzia, by w dogodny sposób zarezerwować wizytę w ulubionym salonie fryzjerskim.

Najnowsze posty na forum