Darmowe terminale płatnicze? To możliwe!

Skomentuj jako pierwszy!

Darmowe terminale płatnicze? To możliwe!

Terminale płatnicze dają wiele korzyści. Co więcej, teraz można je otrzymać za 0 zł i przez rok nie płacić za obsługę urządzeń! Dowiedz się, dlaczego warto zainstalować urządzenie płatnicze w swojej firmie.

Terminale płatnicze dają wiele korzyści. Wciąż jednak w wielu miejscach klienci nie mogą zapłacić kartą płatniczą. Zdarza się to często na przykład w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach medycznych czy rehabilitacyjnych, a także w kwiaciarniach, na targach czy bazarach. Niestety, bez gotówki często też nie kupimy biletu na przejazd w firmach transportowych i przewozowych, a także w warsztatach samochodowych czy w firmach remontowo-budowlanych. Tymczasem, jak pokazują liczne badania, Polacy cenią sobie płatności bezgotówkowe i postrzegają je jako wygodne i komfortowe. Istnieje także wiele przenośnych urządzeń płatniczych, które gwarantują bezproblemowe użytkowanie i łatwe dotarcie do klienta. Szukasz informacji na temat darmowych terminali płatniczych? Wejdź na https://bezgotowki.pl i dowiedz się więcej!

Darmowe terminale płatnicze

Darmowe terminale płatnicze dostępne są w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Fundacja Polska Bezgotówkowa, która uruchomiła program o tej nazwie, dostrzegła potrzebę zwiększenia liczby urządzeń płatniczych w przestrzeni publicznej. Okazuje się bowiem, że choć w naszym kraju statystycznie każdy Polak jest posiadaczem karty płatniczej  (wydano ich już w Polsce blisko 40 milionów), to wciąż trudno mówić o realnej dostępności do terminali płatniczych.

Terminale płatnicze z korzyścią dla wszystkich!

Terminale płatnicze to komfort i wygoda zarówno dla klientów, jak i przedsiębiorców. Klienci chętnie płacą kartą, ponieważ – jak twierdzą – jest to szybkie i wygodne.

Możliwości płacenia jest wiele – np. kartą zbliżeniowo, telefonem lub za pośrednictwem wygodnego systemu BLIK. W opinii konsumentów, płacąc kartą płatniczą, skłonni są oni wydawać większe kwoty. Chętniej też odwiedzają miejsca gdzie mogą dokonać transakcji bezgotówkowych. Płacąc np. kartą mają dostęp do wszystkich środków na koncie, co jest szczególnie istotne w nieprzewidzianych sytuacjach.

To daje korzyści także właścicielom firm, którzy mogą liczyć na większe obroty w swoich przedsiębiorstwach. Ponadto, transakcje bez gotówki są znacznie szybsze i wygodniejsze od tych gotówkowych. Usprawniają obsługę klientów i pozwalają skrócić kolejki do kas. Punkty, oferują płatności bez gotówki są też oceniane przez klientów jako nowoczesne i przyjazne klientom. Nic dziwnego. Osoba, która chce zapłacić bezgotówkowo, ale nie ma dostępu do terminala płatniczego musi wyjść, poszukać w okolicy najbliższego bankomatu, wypłacić gotówkę i wrócić do punktu. Wielu klientów w tym momencie decyduje się na skorzystanie z oferty konkurencji.

Transakcje bezgotówkowe mają jeszcze jedną przewagę nad gotówką. To bezpieczeństwo. Poza takimi kwestiami jak przechowywanie gotówki w sklepie czy wożenie jej do banku istnieje jeszcze inny ważny czynnik taki jak zdrowie. Podczas pandemii koronawirusa władze wielu krajów apelowały o dokonywanie transakcji bezgotówkowych. Jednym z głównych potencjalnych nośników drobnoustrojów chorobotwórczych jest bowiem gotówka przekazywana z rąk do rąk.

Najnowsze posty na forum