Terminale płatnicze za darmo od Fale Loki Koki i polskich e-płatności

Skomentuj jako pierwszy!

Terminale płatnicze za darmo od Fale Loki Koki i polskich e-płatności

Według badań przeprowadzonych na zlecenie eService ponad 56% Polaków wybiera transakcje bezgotówkowe. Co druga osoba nie wyobraża sobie codziennych zakupów z gotówką w kieszeni. Z karty korzystamy każdego dnia nie tylko w sklepach, ale także opłacając różne usługi. Część przedsiębiorców traci Klientów, którzy nie mają wyboru w zakresie płatności.

Nie pozwól, aby taka sytuacja zaistniała w Twoim salonie! Transakcje bezgotówkowe to przyszłość, także w wśród usługodawców.
Falelokikoki wspólnie z Polskie ePłatności przygotowały niezwykłą ofertę dedykowaną salonom fryzjerskim.

Po pierwsze, Klienci otrzymują możliwość bezpłatnego korzystania z Programu Polska Bezgotówkowa, który ma na celu rozpowszechnienie obrotu bezgotówkowego, promocję innowacji oraz podnoszenie wiedzy obywateli na temat mechanizmów i bezpieczeństwa nowoczesnych płatności.
W ramach promocji organizatorzy rozdadzą setki darmowych terminali. Przedsiębiorcy nie muszą martwić się o żadne dodatkowe koszty. Nie ma ceny dzierżawy i prowizji. Wszystkie transakcje są w pełni darmowe i bezpieczne.

To jeszcze nie wszystko! Każdy salon z umową partnerską Artego, Montibello, MilaPro i Kemon dodatkowo, przystępując do akcji, może otrzymać 12 sztuk swoich ulubionych farb w prezencie. Czego chcieć więcej?

Taka okazja może już się nie powtórzyć. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Twoich Klientów, a pewnością to docenią. Ukłon w stronę ich potrzeb i bezpieczeństwa pozwoli Ci umocnić swoją pozycję na rodzimym rynku.

Aby skorzystać z oferty skontaktuj się ze swoim doradcą handlowym Fale Loki Koki.

płatności polskie

Najnowsze posty na forum