Fotele barberskie - przystosowane do pielęgnacji brodaczy

Skomentuj jako pierwszy!

Fotele barberskie - przystosowane do pielęgnacji brodaczy

Od czasu gdy świat zachwycił się modą na drwalii, brody nieustannie są w modzie. To powracający od lat trend, który dobrze wygląda i sprawdza się jedynie, gdy broda jest odpowiednio zadbana. Stąd wysyp usług barberskich, połączonych z fryzjerem. Kompleksowe usługi dla pielęgnacji brody nie są już nowością, a barberzy, by zdobyć oddanych klientów muszą inwestować w profesjonalne fotele barberskie. To odpowiedź na potrzeby męskiej części społeczeństwa.

Moda na brodę i usługi barberów

Skąd w ogóle to całe szaleństwo wokół brody? Wszystko zaczęło się od arystokratów, którzy z racji swojej pozycji społecznej mogli sobie pozwolić na ekstrawagancję, w postaci fikuśnie podkręconego wąsa. Moda na zapuszczanie zarostu to renesans XIX wiecznego trendu, a współczesne Barber Shopy bardzo silnie stylizują się i nawiązują do salonów z tamtych czasów. Dziś takie usługi są możliwe dzięki dodatkowemu specjalistycznemu stanowisku w salonie fryzjerskim, a fotele barberskie są konieczne do pozyskania klientów, ponieważ stanowią ekskluzywne, klimatyczne i oryginalne wyposażenie wnętrza. W obecnych czasach zabiegi pielęgnacji brody, to więcej niż staranne strzyżenie, urastają one do miary rytuału. Mężczyźni, którzy odwiedzają barbera, poza zadbaniem o nich, liczą też na niezapomniane przeżycie w postaci relaksu.

Najlepsze fotele barberskie

Dobry fotel barberski jest kluczem do sukcesu. Klient, który odwiedza barbera, przede wszystkim marzy, aby móc się odprężyć, zaufać barberowi i na chwilę zapomnieć o świecie. Do tego potrzebujemy w pełni ergonomicznego sprzętu, który dodatkowo zachwyci funkcjonalnością i designem. Jeśli chcemy spełnić te oczekiwania, cena nie powinna nas ograniczać. Fotel barberski to mebel, który w założeniu ma służyć na lata, dlatego ważny jest wybór renomowanej marki. Taki fotel będzie stanowił także o prestiżu salonu i z pewnością zapewni przychylność powracających panów.

Budowanie zaufania często opiera się na wrażeniach wzrokowych. Fotele barberskie samym wyglądem i materiałami wykonania powinny świadczyć o profesjonalizmie. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i wybrać model stabilny, z solidną i ciężką podstawą, która przełoży się również na komfort pracy barbera. Równie ważnym elementem jest design i eleganckie wykończenie tapicerki, z drewnem lub stalowymi nitami. Na rynku dostępna jest cała gama kolorów, wzorów i materiałów do wyboru. Każdy salon będzie w stanie indywidualnie się wyróżnić.

Ergonomiczne fotele barberskie powinny posiadać także pełną regulację góra-dół, dla lepszej pracy barbera. Dla klienta ważne jest regulowane oparcie, które daje możliwość swobodnego odchylania się i relaksu dla kręgosłupa. Pełny komfort użytkowania zapewnia też wygodne siedzisko, regulowany zagłówek, obrotowy podnóżek i podłokietniki. Oryginalnymi dodatkami do foteli barberskich są wszelkiego rodzaju uchwyty: na szklankę, telefon, popielniczkę, oraz technologiczne udogodnienia np. w postaci ładowarki indukcyjnej do telefonu.

Fotele barberskie. Z myślą o mężczyznach

Największą popularnością cieszą się te salony, które stawiają komfort klientów ponad wszystko inne. Inwestycja do dobry i profesjonalny sprzęt zwróci się w oka mgnieniu. Możliwość wyciągnięcia swobodnie nóg i rąk, prawidłowo ułożony kręgosłup i kompleksowa obsługa to gwarant sukcesu. W końcu klienci wracają tam, gdzie czują się dobrze, jak w domu.

Najnowsze posty na forum