5 powodów, dla których warto uruchomić rezerwację online na portalu Moment.pl

Skomentuj jako pierwszy!

5 powodów, dla których warto uruchomić rezerwację online na portalu Moment.pl

Internet jest obecnie jedną z podstawowych form komunikacji, robienia zakupów czy dzielenia się opinią. Internetowe umawianie wizyt staje się coraz bardziej powszechne również w branży hair&beauty, dlatego firmy, które w porę nie zareagują na potrzeby współczesnych klientów, po prostu stracą pozycję.

Jeśli ciągle zastanawiasz się czy Twój salon potrzebuje rezerwacji online, oto kilka argumentów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

1. Wirtualny recepcjonista

Irytuje Cię ciągłe odbieranie telefonów? Wyobraź sobie, że rezerwacja internetowa to Twój dodatkowy pracownik, który Cię wyręcza i pozwala skoncentrować się na pracy z klientem. Nie musisz przerywać strzyżenia, nie tracisz czasu, nie wprowadzasz niepotrzebnego zamieszania. Spokojnie wykonujesz swoją pracę, a w tym czasie w Twoim kalendarzu pojawiają się kolejne wizyty. Ten niezwykły recepcjonista oczywiście zna wszystkie usługi, ich ceny oraz czas wykonania, a jego największą zaletą jest to, że pracuje bez przerwy.

2. Rezerwacja usług 24/7

mon170330aWszyscy jesteśmy zabiegani. Twoi klienci nie zawsze mają czas, żeby umówić się na wizytę w ciągu dnia. Nie zawsze mogą też wykonać telefon w pracy. Zdecydowanie łatwiej jest im usiąść wieczorem przed komputerem i bez pośpiechu zarezerwować usługę na portalu Moment.pl. Wiele osób na zabieg decyduje się z dnia na dzień albo w weekend, kiedy salon już nie pracuje i nikt nie odbiera telefonu. Rezerwacja online sprawi, że Twój salon będzie zawsze dostępny dla klienta 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

3. Darmowa strona internetowa

Portal Moment.pl wraz z rezerwacją online daje Ci również darmową i czytelną wizytówkę w sieci. Możesz zamieścić tam zdjęcia i opis salonu, informacje na temat pracowników, listę usług wraz z objaśnieniem i cenami czy opinie osób, które już Cię odwiedziły. Twoja internetowa wizytówka będzie zawierać dokładnie te informacje, jakich poszukuje klient przed umówieniem się na wizytę.

4. Rzetelna ocena pracy

Zadowolony klient to najlepsza reklama i sposób, żeby zyskać nowych. Rezerwacja internetowa umożliwi konsumentom pozostawienie opinii o salonie, jego pracownikach i usługach. Warto dać im taką możliwość a potem skorzystać z wystawionych komentarzy. Pozytywne wypowiedzi opublikuj na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Uwagi i sugestie wykorzystaj, żeby ocenić pracę pracowników albo poprawić te elementy, które jeszcze nie działają idealnie. Twoi klienci dostarczą Ci niezwykle cennych wskazówek, które pomogą rozwinąć firmę.

5. Wizerunek nowoczesnego salonu

Inwestujesz w sprzęt, starasz się podążać za trendami i oferować najmodniejsze usługi. Nowe technologie to kolejny element, który podkreśli, że odpowiadasz na wymagania współczesnego rynku, a Twój salon jest otwarty na potrzeby klientów.

Rezerwacja internetowa to cały zestaw korzyści dla Twojego biznesu, o czym przekonało się już wiele renomowanych salonów jak na przykład Akademia fryzjerska Wierzbicki & Schmidt. Już dziś dołącz do najlepszych salonów i rozwijaj swój biznes.

Wejdź na www.moment.pl i dowiedz się jak zyskać więcej.

 

Najnowsze posty na forum