Must have każdego fryzjera!

Skomentuj jako pierwszy!

Must have każdego fryzjera!

Praca fryzjera nie opiera się tylko na profesjonalnych kosmetykach, ale także na wysokiej jakości narzędziach, tj. sprzęcie, szczotkach i grzebieniach. Ten, kto powiedział, że przedłużeniem dłoni fryzjera są narzędzia fryzjerskie z pewnością miał rację.


Wysokiej jakości sprzęt fryzjerski daje gwarancję nie tylko bezawaryjnego użytkowania, ale także najlepsze efekty stylizacji. W naszej ofercie znajdują się: prostownice, falownice i karbownice, lokówki, suszarko-lokówki., termoloki, suszarki, elektryczne szczotki prostujące, maszynki do włosów, suszarki hełmowe, infrazony oraz sauny i nawilżacze. Wszystkie sprzęty mają oczywiście gwarancję i możliwości serwisowania. Wiodące marki to BaByliss PRO, Fox, Jaguar, ghd i wiele innych. Proponujemy również szczotki i grzebienie producentów z najwyższe półki, tj. Olivia Garden, Balmain, Jaguar, Termix i wiele innych.

Dla przybliżenia specyfikacji spójrzmy na najlepiej sprzedające się urządzenia.

Wśród prostownic naszym bestsellerem jest prostownica Fox Samba. Urządzenie nie tylko doskonale prostuje włosy, ale także skutecznie chroni pasma przed zniszczeniami. Produkt posiada funkcję jonizacji oraz podczerwień. Technologia Infrared wykorzystuje działanie promieniowania podczerwonego, dzięki czemu idealnie rozprowadza ciepło na powierzchni włosów. Ponadto jony ujemne dbają o to, by włosy zachowały swoją naturalną wilgotność i nie elektryzowały się. Obie te funkcje - jonizacja i podczerwień uruchamiają się automatycznie podczas prostowania włosów. Prostownica posiada płytki pokryte ceramiczno-turmalinową powłoką, która zapewnia włosom idealną długotrwałą gładkość. Jej ruchome, tzw. pływające płytki ułatwiają stylizację, gwarantując doskonały docisk, co pozwala jeszcze skuteczniej prostować, a także kręcić włosy.

Więcej informacji: http://www.hairstore.pl/fox-samba-prostownica-z-jonizacja-i-podczerwienia-p4689.html  

Kolejnym hitem sprzedażowym w hairstore.pl jest suszarka BaByliss PRO Caruso. To wyprodukowane we Włoszech urządzenie swoje działanie opiera na najnowszych, innowacyjnych technologiach. Przednia siatka suszarki wyposażona jest w powłokę ceramiczną, która pozwala na równomierne rozprowadzanie temperatury. Dzięki temu włosy nie są poddawane ciągłym zmianom temperatury, a tym samym są chronione przed zniszczeniem. Suszarka posiada generator jonów ujemnych, wytwarzający ich aż do 50 milionów/cm3. Wytwarzane przez suszarkę jony ujemne neutralizują ładunki dodatnie, usuwając w ten sposób z fryzury całą elektryczność statyczną. Dzięki jonizacji łuski zostają zamknięte, a to powoduje, że włosy stają się nie tylko elastyczne, miękkie, błyszczące i podatne na układanie, ale także bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysoka temperatura.

Więcej informacji: http://www.hairstore.pl/babyliss-pro-caruso-suszarka-do-wlosow-z-jonizacja-bab6510ie-p1993.html


Wśród maszynek do włosów króluje Jaguar CM2000. Urządzenie posiada bardzo cichy, wytrzymały silnik oraz niezwykle precyzyjne ostrza. Jedyny w swoim rodzaju szlif ostrza w maszynce Jaguar nadaje mu wyjątkową ostrość i wytrzymałość. Regulowana wysokość strzyżenia zapewnia wygodę i dokładność pracy. Urządzenie wyposażone jest w system Easy Lock, który pozwala na płynną regulację cięcia.

Więcej informacji: http://www.hairstore.pl/jaguar-cm2000-profesjonalna-maszynka-do-strzyzenia-wlosow-p45.html


Natomiast w przypadku szczotek wyraźnie widzimy dominację marki Olivia Garden. Są to profesjonalne narzędzia, która ułatwiają i przyspieszają modelowanie włosów. Szczotki do stylizacji wykonane są w technologii turmalinowej oraz posiadają jonizację. Ponadto specjalny korpus Turbo zapewnia większe otwory wentylacyjne, które zwiększają przepływ powietrza, przyspieszając suszenie. Szczotki posiadają różne średnice i rozmiary do wyboru.

Więcej informacji: http://www.hairstore.pl/olivia-garden-m19.html


Wśród grzebieni prym wiedzie marka Jaguar. Ich cechą charakterystyczną jest antybakteryjność oraz antystatyczność. Grzebienie są odporne na działanie substancji chemicznych oraz wysokie temperatury. Doskonale sprawdzą się w trakcie stylizacji i różnych zabiegów. Oczywiście dostępne są różnych rozmiarach.

Więcej informacji: http://www.hairstore.pl/index.php?podkat=27&group=&do_search_2=true&producent%5B12%5D=on


Powyżej znajduje się tylko część naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z całością na www.hairstore.pl

Najnowsze posty na forum