Szybki i bezbolesny przeszczep włosów

Skomentuj jako pierwszy!

Szybki i bezbolesny przeszczep włosów
Mężczyźni lubią dbać o swój wygląd. Cenią sobie schludny i zadbany wygląd. Jednak na pewne kwestie związane z wyglądem, nie mają żadnego wpływu, na przykład na wygląd włosów na głowie, które wraz z wiekiem, mogą się mocno przerzedzać. Coraz więcej mężczyzn w średnim wieku, boryka się z problemem łysienia. Łysienie może być spowodowane szkodliwym trybem życia, uwarunkowaniami genetycznymi, złą dietą. Na szczęście każdy mężczyzna, który boryka się z problemem łysienia, może skorzystać z możliwości jakie daje profesjonalny przeszczep włosów w klinice.

Nowoczesne urządzenie do przeszczepu włosówPrzeszczep włosów można wykonać u każdego, kto ma problem z przedwczesnym łysieniem. Zabieg musi być jednak wykonany bardzo profesjonalnie, przez lekarza o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie. Bardzo ważny jest także sprzęt jaki zostanie do tego użyty. Musi to być sprzęt wysokiej jakości, profesjonalny i niezawodny. Urządzenie do przeszczepu powinno być jak najbardziej precyzyjne i dokładne, dzięki temu skróci się czas wykonywania zabiegu, co wpłynie na komfort pacjenta w czasie zabiegu. Ponadto po zabiegu nie zostaną żadne blizny ani ślady a cały zabieg będzie bezbolesny dla pacjenta.

Jak umówić się na wizytę w klinice?Aby zapisać się na przeszczep włosów, należy umówić się na wizytę w klinice. Na początku konsultant telefoniczny, przeprowadzi krótką konsultację. Konsultacja nic nie kosztuje, a dzięki niej można się przekonać czy zabieg przeszczepu może zostać wykonany. Następnie należy udać się do kliniki, gdzie specjalista wykona profesjonalne badanie skóry głowy. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań medycznych, można się umówić na wykonanie zabiegu. Przygotowanie do zabiegu przeszczepu włosów, nie jest zbyt złożone i czasochłonne. Sam zabieg potrwa kilkadziesiąt minut. Efekt zabiegu jest bardzo trwały i pewny, każdy pacjent może oczekiwać bujnej fryzury już po kilku miesiącach od przeszczepu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki a po kilku miesiącach, włosy można poddawać różnym zabiegom, na przykład strzyżeniu, farbowaniu czy zmianie fryzury.

Przeszczep włosów przy wykorzystaniu najnowszej technologii, jest w pełni bezpiecznym zabiegiem, mało inwazyjnym. Co najważniejsze gwarantuje 100 % satysfakcji i zadowolenia z bujnej fryzury w krótkim czasie.

Najnowsze posty na forum