Jak poradzić sobie z wypadaniem włosów?

Skomentuj jako pierwszy!

Jak poradzić sobie z wypadaniem włosów?

Nadmiernie wypadające włosy to problem, z którym zmagają się mężczyźni w różnym przedziale wiekowym. Najczęstsze przyczyny łysienia to: predyspozycje genetyczne, zaburzenia hormonalne, leki, stres, niedobory pokarmowe. Jak poradzić sobie z wypadaniem włosów?

Mikrowłókna do włosów - na czym polega zagęszczenie włosów? 

Mikrowłókna pozwalają na zagęszczenie i zwiększenie objętości włosów. Zostały stworzone na bazie najwyższej jakości składników, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o podrażnienia skóry głowy. Mikrowłókna do włosów Hairmax gwarantują natychmiastowe efekty, a wszelkie ubytki zostają całkowicie zatuszowane. Dzięki zastosowaniu mikrowłókien można uzyskać uzupełnianie włosów bez użycia inwazyjnych środków przeciwko łysieniu. Producent Hairmax zadbał o to, by mikrowłókna idealnie pasowały do naturalnych włosów, dlatego każdy klient ma do wyboru kolor, pasujący do odcienia kosmyków.

Zatuszowanie przerzedzonych włosów

Zastosowanie mikrowłókien to rewelacyjne, nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie zagęszczania włosów. Ich aplikacja nie zajmuje wiele czasu, a efekt zagęszczonych włosów utrzymuje się przez długi czas. Wystarczy nałożyć preparat na przerzedzone miejsca, by skutecznie je zatuszować. Włókna utrzymują się nawet w trudnych warunkach i można je spłukać w trakcie następnego mycia włosów. Czy mikrowłókna brudzą ubranie? Nie. Jest to produkt najwyższej jakości, dlatego bez problemu można go aplikować przed wyjściem do pracy lub ważnym spotkaniem. Czy warto kupić ten preparat? Największe atuty mikrowłókien to:

  • natychmiastowe tuszowanie ubytków i zagęszczanie włosów,
  • kilkusekundowa aplikacja,
  • zwiększenie objętości i gęstości włosów,
  • zmywalność przy użyciu szamponu,
  • naturalnie wyglądające włosy,
  • nieobciążone naturalne włosy, 
  • bezpieczeństwo stosowania.

Lider w dziedzinie zagęszczenia włosów

Hairmax ma w swojej ofercie mikrowłókna, dzięki którym przerzedzenia włosów znikają w mgnieniu oka oraz najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne. Dzięki nim można utrzymać świetną kondycję mieszków, zatrzymując proces wypadania. W sklepie internetowym Hairmax dostępne są m.in. nowatorskie odżywki na porost włosów. Intensyfikują wzrost mieszków, a jednocześnie dogłębnie nawilżają, odżywiają i regenerują. Włosy są wyraźnie zagęszczone, a ich struktura ulega znaczącej poprawie. Stają się mocniejsze, lśniące i lekkie.

Kolejne preparaty na porost włosów z serii Hairmax to aktywator porostu Acceler8  oraz szampon. Stosowanie pierwszego z nich nie wymaga spłukiwania, przerzedzone pasma stają się wyraźnie gęstsze i grubsze. Testowany klinicznie preparat zawiera blokery DHT łysienia, a NRG8-pLEX chroni skórę głowy przed podrażnieniami.

 

Jeśli zmagasz się ze wstydliwym problemem z wypadaniem włosów, skorzystaj z pomocy Hairmax. Mikrowłókna zagęszczające, aktywatory wzrostu, odżywki, szampony – wybierz produkt dostosowany do własnych potrzeb i preferencji. Zapraszamy!

Najnowsze posty na forum