L’Oréal Professionnel Paris prezentuje French Balayage Pearls – nowy trend w koloryzacji, który pozwala wyeksponować naturalny blask włosów

Skomentuj jako pierwszy!

L’Oréal Professionnel Paris prezentuje French Balayage Pearls – nowy trend w koloryzacji, który pozwala wyeksponować naturalny blask włosów

Łącząc delikatne i stopniowe rozjaśnienie z neutralizacją tonów, nowa, profesjonalna dwuetapowa usługa od L’Oréal Professionnel Paris oferuje wielowymiarową, świetlistą, perłową koloryzację. Wszystko dla uzyskania bardziej wyrafinowanego efektu.

Go Pearl: subtelne rozświetlenie, spektakularny efekt

lor2305152

Nowa technika koloryzacji od L'Oréal Professionnel Paris oferuje naturalny, subtelnie przechodzący od ciemniejszych do jaśniejszych tonów efekt. Klasyczne, dwuetapowe rozjaśnianie i tonowanie, z którego słynie technika French Balayage, zostało teraz wzbogacone o perłowe wykończenie. Aby wznieść koloryzację ponad standard i osiągać efekt świeżych, lekkich refleksów.

Wprowadzając najnowszy, perłowy trend do klasycznej techniki French Balayage, otrzymujemy naturalny kolor z opalizującymi akcentami.

French Balayage Pearls od L’Oréal Professionnel Paris to sposób na wzmocnienie koloru i grę z nowymi odcieniami. To też sposób na wyróżniające się włosy – mówi Harriet Stokes, Ekspertka koloru L’Oréal Professionnel Paris.

Nowa perłowa paleta: 5 nowych odcieni Dia Light Pearls

Począwszy od odcieni różu aż do szarości, French Balayage Pearls to zupełnie nowy wymiar koloryzacji. Twój Fryzjer ma do wyboru gamę 2 beżowych, opalizujących, świetlistych tonów i 3 chłodnych, perłowych odcieni, które podkreślają walory twarzy. Perłowe wykończenie sprawdzi się na wszystkich kolorach włosów, w tym ciemnych.

Przełomowe jest również to, że French Balayage Pearls jest koloryzacją bez amoniaku. Dzięki temu przyjemnie pachnie, a przede wszystkim dodaje włosom połysku, wydobywa to, co najlepsze z ich naturalnego odcienia. Pozwala także spowolnić proces wypłukiwania się koloru, redukując tym samym widoczność niechcianych odrostów.

Bezbłędne rozjaśnienie spotyka się z perłowym trendem: podejście pro

French Balayage Pearls pozwala osiągnąć niezwykły efekt kolorystyczny. Technika ta jest przeciwieństwem klasycznego balejażu nitkowego, ponieważ rozjaśniane są tu szersze pasma niż przy standardowej koloryzacji – od nasady i na całej długości. Kolejnym krokiem jest koloryzacja w perłowym odcieniu. Taka kolejność pozwala uzyskać świetliste, perłowe wykończenie – w stylu pro.

Jak dokładnie fryzjerzy uzyskują ten efekt?

Krok 1. Rozjaśnienie: rozświetlenie szerokich pasm od nasady na całej długości, które pozwala podkreślić rysy i kształt twarzy.

Krok 2. Koloryzacja: tonowanie perłowymi odcieniami, aby zmniejszyć intensywność koloru i zneutralizować go za pomocą świetlistego połysku, który wprowadza we włosy subtelny, perłowy efekt.

Najrzadsze perły ze wszystkich: świetliste, odbijające światło włosy

whi2305151

Opalizujące akcenty dostępne w koloryzacji French Balayage Pearls pozwalają rozjaśnić włosy i dodać im uroku. Efekt różowej czy białej perły, lekkie, dodające świetlistego akcentu rozjaśnienie na ciemniejszych włosach to rezultaty, które zachwycają i są z widoczne nawet z daleka!

Perłowe kolory, które oferuje French Balayage Pearls, są unikalne w stosunku do wszystkich innych opcji dostępnych w ramach usług koloryzacji. Łączone przy tej technice odcienie mokki oraz fioletu tworzą niecodzienny, subtelny efekt. Na każdym kolorze włosów prezentuje się niezwykle ciekawie i przyciąga spojrzenia! – dodaje Harriet Stokes, Ekspertka koloru L’Oréal Professionnel Paris.

French Balayage Pearls to idealne rozwiązanie dla odważnych osób, które poprzez taką zmianę w wizerunku mogą lepiej wyrazić siebie oraz poczuć się pewnie. Poprzez dodanie perłowego odcienia do klasycznych koloryzacji, technika ta pozwala poczuć się naturalnie, a także cieszyć się pięknym, wyróżniającym się kolorem.

Współczesne kobiety pragną wyrazistych stylizacji. W przypadku włosów potrzebują odrobiny szaleństwa w kolorze, który będzie prezentował się naturalnie, a przy tym współgrał z ich indywidualnymi cechami. Pragną wyróżniać się, zachowując balans. Właśnie to gwarantuje koloryzacja French Balayage Pearls – podkreśla naturalne odcienie i sprawdza się przy wszystkich kolorach włosów – mówi Stokes.

Perłowy to nowy beż

Perłowe odcienie to rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które do klasycznej stylizacji lubią dodać coś extra. Dla tych, które pragną wyprzedzać trendy oraz być pierwszymi, które zinterpretują je na własny sposób, nosząc je po swojemu.

To sposób, aby wyrazić swoją osobowość, dodając twist do standardowej koloryzacji.

Nowy trend French Balayage Pearls od L’Oréal Professionnel Paris będzie dostępny w salonach od maja 2023 roku.

Najnowsze posty na forum