Letnia stylizacja z Darrelem Starkeyem @hairbydarrel

Skomentuj jako pierwszy!

Letnia stylizacja z Darrelem Starkeyem @hairbydarrel

Koniec lata 2022 r. zbliża się wielkimi krokami i na pewno będzie to sezon do zapamiętania. Pierwsze lato bez ograniczeń od dwóch lat, już widzimy kolumny wypełniające się kolorami i stylizacjami, na których klienci cieszą się każdą możliwą okazją, będąc tak długo ograniczeni.

Ponieważ czas mija niezwykle szybko, ważne jest, aby przyjrzeć się trendom w stylizacji, które szturmem podbiją branżę, pod silnym wpływem celebrytów i domów mody. Z rozbłyskami pastelowych kolorów i jasnymi blondami dominującymi w świecie kolorów, nadszedł czas, aby przyjrzeć się stylom, które dopełnią idealny letni look dla klientek, które tak długo czekały, aby ponownie celebrować słońce.

Plecionki i fale

Ulubione co roku warkocze i fale znów są ogromnym trendem i były ostatnio noszone w takich klubach jak Coachella i Revolve. Spodziewamy się, że ponownie ewoluują dzięki Glastonbury i Letnim Sesjom. Plecionki są bardzo uniwersalne, a ich styl pasuje do każdego, niezależnie od tego, czy jest to pleciony węzeł, warkocz fishtail czy warkocz halo. W tym roku zobaczymy znacznie więcej węzłów i skrętów zastępujących warkocze. Te fryzury są świetnym sposobem, aby utrzymać włosy z dala od twarzy klientów w ciągu dnia i można je ubierać w nocy za pomocą akcesoriów, utrzymując włosy pod kontrolą przed wilgocią! Uważam, że klientki często wybierają fasony, które przetrwają kilka dni, a warkocze to zdecydowanie jeden z nich.

Plażowe, zrelaksowane fale są łatwe w utrzymaniu i bardzo łatwe do osiągnięcia – dzięki czemu są idealnym letnim stylem. Wilgotność może powodować chaos w okresie letnim, więc wybór luźnej fali z dużą ilością tekstury i ciała pozwala klientce zachować bajeczny styl przez cały dzień. Spraye teksturujące są idealne, aby uzyskać rozczochrany wygląd, a moja najlepsza wskazówka to spryskiwanie spodu włosów, aby dodać jeszcze więcej objętości – zawsze wyjaśniam to moim klientom podczas tworzenia takiego

Style Up & Out

Bułeczki, podobnie jak nisko zawieszony kok i toczki, szczególnie świetnie sprawdzają się w upalne dni, aby zdjąć włosy z twarzy, ale nadal wyglądają fantastycznie. Aby stworzyć niski kok, zawsze radzę najpierw przygotować włosy suchym szamponem, aby uzyskać dodatkową teksturę i utrwalić. Następnie zwiąż włosy z powrotem do karku w koński ogon i po zabezpieczeniu kucyka za pomocą opaski do włosów, skręć włosy, aby uzyskać kształt koka i przymocuj na miejscu kolejną opaską lub szpilkami. Aby dodać miękkości i nadać fryzurze romantycznego wykończenia, wyciągnij kilka pasm włosów wokół twarzy – pomoże to również oprawić twarz i sprawić, że rysy twarzy będą naprawdę wyeksponowane! To świetny styl na lato i można go dopasować do każdej osoby.

Idealne kucyki

Kucyki są świetne, ponieważ są style, które pasują do każdego, mogą być bardzo zrelaksowane lub eleganckie i wyrafinowane – każdy znajdzie coś dla siebie. Niewielkie wymagania konserwacyjne i niezwykle łatwe do odtworzenia, możesz nadać stylowi swój własny ślad, wybierając niesamowitą teksturę lub dodanie kawałków włosów, aby naprawdę uczynić go wyjątkowym dla Twojej klientki. Kucyk, jak wiemy, chroni również włosy przed gorącem i słońcem i jest świetnym sposobem na odciągnięcie klientów od nagrzanych urządzeń! Radziłbym używać sprayu nawilżającego do tego stylu, aby zapobiec odlatywaniu włosów.

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e