Jak dbać o włosy kręcone?

Skomentuj jako pierwszy!

Jak dbać o włosy kręcone?

Kręcone włosy od wielu lat, nieprzemiennie wzbudzają szereg kontrowersji oraz dzielą osoby, które chcą dbać o swoje włosy. Wśród posiadaczek włosów kręconych znajdzie się wiele kobiet, które nie przepadają za swoją fryzurą. Sprawdź, jak dbać o włosy kręcone, aby zachwycały wszystkich.

Kręcone włosy

W przypadku kręconych włosów niezwykle istotna jest ich pielęgnacja. Należy zwrócić uwagę, że kręcone włosy nie lubią być czesane na sucho. Wówczas na głowie może pojawić się mało estetyczna fryzura, którą uratować może tylko ponowne mycie włosów. Jak można znaleźć na stronie: https://violahairextensions.pl/collections/tasmy-tape-on pielęgnacja włosów kręconych wymaga uwagi oraz dokładnego oglądania oraz poznania swoich włosów. Jednak, po pewnym czasie okazuje się, że jest intuicyjna oraz nie wymaga specjalnego przygotowania. Z czasem pamiętasz, że suszenie kręconych włosów suszarką tylko z odpowiednio nałożonym dyfuzorem oraz o tym, żeby podczas pielęgnacji włosów nie wyczesywać odżywek, a wmasowywać je we włosy.

Jak dbać o włosy kręcone?

W pielęgnacji włosów kręconych ważne jest, aby wydobyć oraz utrzymywać ich skręt na odpowiednim poziomie. Jeżeli posiadasz naturalne loki, koniecznie zadbaj o to, aby, na przykład z pomocą artykułów z Viola Hair Extensions odpowiednio zadbać o skórę głowy oraz pięknie kręcone włosy, które będą Twoją dumą. Wystarczy używać specjalnych kosmetyków do stylizacji, natomiast każdorazowo po umyciu włosów nałożyć na włosy odżywkę do nich. Jednak istotne jest, aby w stylizacji loków nie wczesywać odżywki. Pomóż swoim włosom uzyskać piękny skręt. Ugniataj je w dłoniach do tego momentu, aż zobaczysz, że same układają się w fale. Następnie susz włosy stopniowo. Jeżeli jesteś posiadaczką włosów wysokoporowatych, temperatura powietrza z suszarki może doprowadzić do ich spalenia oraz nieestetycznego wyglądu. Aby tego uniknąć, wysusz najpierw do pierwszego momentu, kiedy poczujesz, że włosy robią się suche. Następnie, kiedy lekko odpoczną od ciepła, powtórz czynność. Wykonuj to aż do momentu, kiedy uznasz, że Twoje włosy są suche. Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób możesz jak najlepiej zadbać o swoje kręcone włosy, skorzystaj z porad specjalistów. Możesz sprawdzić je na stronie: https://violahairextensions.pl/collections/wlosy-tape-on. W ten sposób przekonasz się, co możesz wprowadzić do swojej codziennej pielęgnacji, aby Twoje włosy były piękne, miały idealny skręt oraz błyszczały się. Możesz również wprowadzić do swojej pielęgnacji olejowanie włosów.

Najnowsze posty na forum