Bestsellerowe zabiegi u fryzjera – na jaką pielęgnację w salonie warto postawić?

Skomentuj jako pierwszy!

Bestsellerowe zabiegi u fryzjera – na jaką pielęgnację w salonie warto postawić?

Wizyta u fryzjera to zawsze świetna okazja do radykalnych metamorfoz, nowego cięcia czy zmiany koloru, ale także skorzystania z bogatej oferty świetnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jakie zabiegi można znaleźć w dobrych salonach fryzjerskich? Poznaj 4 bestsellerowe terapie dla włosów marki ESTEL Professional:

1. Laminacja włosów iNeo-Crystal

Marzysz o lustrzanej gładkości, objętości, gęstości i urzekającym, krystalicznym blasku zdrowych włosów? Koniecznie zapytaj swojego fryzjera o laminację. Laminowanie włosów to zabieg, który polega na nałożeniu specjalnej, trwałej osłony za pomocą dedykowanych do tego preparatów. Produkty do laminowania włosów są receptą na takie problemy jak rozdwojone końcówki i rozchylone łuski włosa, włosy wysuszone po stylizacji czy koloryzacji. iNeo-Crystal to ekspresowa laminacja włosów ESTEL Professional, która widocznie odmieni Twoje włosy w zaledwie 10 minut. Efektów pozazdrości Ci niejedna osoba – elastyczne, gładkie, gęste i lśniące włosy przyciągną spojrzenia! Ponadto, zabieg pozwala uzyskać tzw. "efekt pamięci formy", który sprawia, że włosy stają się nie tylko podatne na układanie, ale przede wszystkim, dłużej utrzymują nadany im kształt.

2. Keratynowe nasycenie THERMOKERATIN

Czym jest keratynizacja włosów? To kompletna transformacja i odbudowa struktury włosów na poziomie cząsteczkowym! Zabieg polecany jest do włosów zniszczonych działaniem wysokich temperatur, matowych, łamliwych, z rozdwojonymi końcówkami oraz poddanych zabiegom trwałej ondulacji lub prostowania. Polecany jest zarówno do naturalnych jak i koloryzowanych kosmyków. Działanie zabiegu ESTEL THERMOKERATIN oparte jest o właściwości keratyny, która w naturalny sposób wnika w strukturę włosów i uzupełnia jej ubytki pod wpływem ciepła. W wyniku terapii, włosy nasycone są keratyną i aminokwasami, przez co odzyskują gęstość, miękkość i jedwabistość. Dodatkową zaletą jest ich głębokie odżywienie, nawilżenie i wygładzenie.

3. Pielęgnacja olejami Q3

Olejowanie włosów to obecnie jeden z największych trendów pielęgnacyjnych na włosy. Odpowiednio dobrane olejki stanowią doskonały ratunek dla zniszczonych koloryzacją czy stylizacją kosmyków, który przywraca im natychmiastowy lustrzany blask i wigor. Będąc u fryzjera, warto zapytać o zabieg ESTEL Q3, który jest kompleksowym zestawem olejków odbudowujących strukturę włosa. Trzyfazowa terapia Q3 z olejkami zapewnia intensywną i natychmiastową pielęgnację w ciągu kilku minut. Linia oparta jest o drogocenne olejki z siemienia lnianego, olejek makadamii i olejek arganowy, które intensywnie regenerują, wzmacniają i chronią włosy w bardzo naturalny sposób. Zabieg pielęgnacyjny z olejkami nadaje się do wszystkich typów włosów, do farbowanych i rozjaśnianych, suchych, pozbawionych blasku i szorstkich, a także do włosów poddanych zabiegowi trwałej ondulacji lub chemicznie prostowanych oraz uszkodzonych przez wysokie temperatury.

4. Odświeżenie koloru maską NEWTONE

Jeśli farbujesz lub rozjaśniasz włosy, powinnaś regularnie korzystać z zabiegu tonowania włosów. W tym celu, marka ESTEL stworzyła doskonałą maskę koloryzującą, NEWTONE. To niezwykła kombinacja głębokiej pielęgnacji i odbudowy włosów z jednoczesnym odświeżeniem koloru. Formuła utrwala pigmenty we włosie i pogłębia je sprawiając, że włosy stają się jednocześnie jedwabiste. Dodatkowo, maskę wzbogacono kompleksem keratynowym, więc zabieg NEWTONE można połączyć z aktywatorem THERMOKERATIN i tym samym wzbogacić zabieg keratynowy o odświeżenie koloru.

Profesjonalny zabieg pielęgnacyjny u fryzjera to dodatkowe wzmocnienie efektów koloryzacji, stylizacji czy nowego cięcia. Włosy po odpowiednio dobranej terapii z doskonałymi, profesjonalnymi kosmetykami są odżywione, lśniące i mocne. Przy najbliższej wizycie w salonie fryzjerskim pamiętaj by zafundować swoim włosom prawdziwe SPA i zapytaj o najlepsze zabiegi z kosmetykami ESTEL Professional.

Najnowsze posty na forum