Keratynowe prostowanie - sposób na idealnie proste i gładkie włosy

Skomentuj jako pierwszy!

Keratynowe prostowanie - sposób na idealnie proste i gładkie włosy

Masz dość swoich puszących się włosów? A może od zawsze się one kręcą, a Ty marzysz o prostych kosmykach? Nie katuj ich już więcej prostownicą! Postaw na keratynowe prostowanie włosów. To zabieg, którego celem jest idealne wygłodzenie fryzury. Co najważniejsze, efekt utrzymuje się nawet kilka miesięcy. Sprawdź, jak działa keratyna na włosy.

Idealne włosy bez stylizacji? Takimi pochwalić mogą się jedynie nieliczne kobiety, które otrzymały w genach taki genialny prezent. Niestety, lecz większość boryka się na co dzień z dość niesfornymi kosmykami, z którymi stoczyć trzeba prawdziwą bitwę, aby uzyskać akceptowalny efekt. Na szczęście jest na to sposób — keratynowe prostowanie włosów. To zabieg, który jest wręcz stworzony dla osób, które mają dość swych puszących się włosów. Zobacz, jak działa profesjonalna keratyna na włosy dostępna na https://amazonkeratin.pl.

Prostowanie włosów keratyną — na czym polega?

Prostowanie włosów keratyną to zabieg, który polega dosłownie na wprasowaniu we włosy keratyny. Metoda ta opracowana została w celu maksymalnego wygładzenia kosmyków. Co więcej, keratyna na włosy działa także odżywczo, ponieważ odbudowuje ich strukturę. Wszystko to dlatego, że jest ona ich naturalnym budulcem, odpowiedzialnym za wytrzymałość, odporność oraz właśnie gładkość włosów.

Prostowanie włosów keratyną to zabieg, który przeprowadza się w salonach fryzjerskich, przy użyciu specjalistycznych preparatów, dostępnych na przykład na https://amazonkeratin.pl/sklep_presta/. Do jego wykonania niezbędna jest oczywiście przede wszystkim odpowiednia keratyna do włosów. Na rynku jest kilka jej rodzajów, a sam sposób przeprowadzania zabiegu w dużym stopniu zależy właśnie od wybranego produktu. W klasycznej wersji keratyna do włosów wprasowywana jest w ich strukturę przy użyciu prostownicy. Coraz większą popularnością cieszy się też kaszmirowa keratyna, którą aplikuje się bez użycia wysokiej temperatury.

Jak dbać o włosy po zabiegu keratynowego prostowania?

Prostowanie włosów keratyną w profesjonalnym salonie zapewnia efekt pięknych, wygładzonych, lśniących i prostych włosów na kilka miesięcy. Rezultat będzie zanikał powoli wraz ze wzrostem kosmyków. Jego trwałość zależy też w dużej stopni od stosowanej pielęgnacji oraz środków do stylizacji. Najlepszym sposobem na to, by utrzymać efekt jak najdłużej, jest używanie kosmetyków z keratyną. Takie preparaty będą bowiem na co dzień uzupełniać wszelkie ubytki tego białka w strukturze włosów.

Chcesz cieszyć się gładkimi włosami dłużej? W takim razie koniecznie dołącz do pielęgnacji odżywkę i szampon z keratyną. Po wyschnięciu kosmyków zabezpieczaj je natomiast preparatami w sprayu, olejkami lub serami o skoncentrowanej formule. Wszystkie kosmetyki znajdziesz na https://amazonkeratin.pl/home/domowa-pielegnacja/.

undefined

Najnowsze posty na forum