Podglądamy najczęściej wybieranych fryzjerskich farb do włosów z marketów - naturalne i półtrwałe

Skomentuj jako pierwszy!

Podglądamy najczęściej wybieranych fryzjerskich farb do włosów z marketów - naturalne i półtrwałe
Kobiety kochają się zmieniać i zaskakiwać. Nowa fryzura, sukienka czy kolor włosów są u przedstawicielek płci pięknej na porządku dziennym. W tym artykule zatrzymamy się trochę dłużej nad kwestią związaną z domowym farbowaniem włosów. Można ten zabieg z powodzeniem wykonać w warunkach domowych pod warunkiem, że ma się trochę czasu, cierpliwości i oczywiście odpowiednie umiejętności. Można także skorzystać z pomocy przyjaciółki, która potrafi farbować włosy. Jednakże, czy farby znajdujące się w marketach nie niszczą włosów? Czy z powodzeniem można używać takich produktów? Na te i inne pytanie odpowiemy w tym artykule! Zapraszamy!

Naturalne farby do włosów dostępne drogeriach i marketach

W marketach i drogeriach coraz częściej i powszechniej wprowadza się naturalne produkty pozbawione szkodliwych substancji. Tak też dzieje się w przypadku farb do włosów. Sklepy mają dla swoich klientów produkty pozbawione alkoholi, metali ciężkich, silikonów, parabenów, amoniaku SLS, a także TDA. Z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc przedstawicielki płci pięknej mają większe możliwości, jeśli chodzi o tego rodzaju artykuły. Takie farby zawierają w zamian wyciągi roślinne, nawilżające oleje i olejki, a także naturalne barwniki takie jak henna, indygo czy cassia. Wśród marek, które preferują takie rozwiązania warto wymienić włoską firmę Herbatini, Orientana, Biokap, Naturtint, Sanotint, Khadi i wiele innych. Farby te nie należą do najtańszych, ale inwestując w te rozwiązania, klientka ma pewność, że używa dobrych i naturalnych produktów. Preparaty te nie tylko pomogą w uzyskaniu pięknego koloru czy odświeżeniu wyglądu, ale także dostarczą włosom oraz skórze głowy cenne składniki i witaminy.

Jak bezpiecznie używać z farb do włosów oferowanych w marketach?

Przed użyciem farby do włosów koniecznie trzeba zrobić test uczuleniowy. Pamiętaj, że naturalne produkty również mogą powodować alergie. Dlatego wykonaj taki test na kosmyku minimum 48 godzin przed farbowaniem włosów. Gdy po upływie tego czasu nie pojawią się żadne zmiany takie jak swędzenie, zaczerwienienie, podrażnienie lub inny problem powodujący dyskomfort, to z powodzeniem możesz przystąpić do farbowania i odmiany swojego dotychczasowego wizerunku. Pamiętaj jednak o tym, aby podczas całego procesu zachować dużą ostrożność. Jeśli nie czujesz się na siłach w samodzielnym farbowaniu włosów, skorzystaj z pomocy koleżanki lub znajomej!

Jak kupować taniej naturalne farby do włosów dostępne w marketach?

Istnieje proste rozwiązanie, które pozwoli kupować dobre farby do włosów z marketów w dużo niższych cenach. Wystarczy skorzystać ze strony internetowej Hebe promocje – gazetkowo.pl. Znajdziesz tam aktualne materiały promocyjne, które pozwolą Ci dobrze zaplanować zakupy, a przy tym oszczędzić czas oraz pieniądze. Gazetki pojawiają się z kilkudniowym wyprzedzeniem, dlatego bez kłopotu zdążysz wszystko zaplanować. Co więcej, znajdziesz tam też oferty oraz promocje z innych sklepów. Ważne jest także to, że nie musisz wiele robić, nie musisz też nigdzie chodzić, bo wystarczy, że skorzystasz z sieci i wejdziesz na wskazaną wyżej stronę internetową. To bardzo łatwe rozwiązanie i do tego przynosi szereg korzyści. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty i oczywiście życzymy udanych zakupów!

Najnowsze posty na forum