Urządzenia do pielęgnacji, które warto mieć

Skomentuj jako pierwszy!

Urządzenia do pielęgnacji, które warto mieć

Każda kobieta chce czuć się piękna. Dobre samopoczucie kobiety bierze się nie tyle z urody i dobrego wyglądu, co z poczucia zadbania o siebie. Aby codzienna pielęgnacja była skuteczniejsza i przyjemniejsza i aby jej efekty były widoczne, warto używać zaawansowanych sprzętów, które oferuje nam dzisiejsza technologia. Mowa tutaj zarówno o urządzeniach do pielęgnacji i stylizacji włosów, jak i do skutecznej depilacji. Jakie urządzenia warto wziąć pod uwagę?

Prostownica do włosów- "must have" każdej kobiety dbającej o kondycję włosów

Prostownica Philips SenseIQ to urządzenie do prostowania włosów, które doceni każda kobiety. Tym, co zasługuje na uwagę w przypadku tego urządzenia jest płynna regulacja temperatury. Opcja ta pozwala na dopasowanie temperatury maksymalnej urządzenia do rodzaju i kondycji włosów, co zapobiega ich zniszczeniu. Ceramiczna powłoka płytek gwarantuje najwyższą skuteczność i szybkie nagrzewanie, a także pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania sprzętu. Maksymalna temperatura to 210 stopni. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja jonizacji włosów.

Dlaczego regulacja temperatury podczas prostowania włosów jest tak istotna?

Płytki ceramiczne i regulacja temperatury mechaniczna bądź elektryczna ma ogromne znaczenie dla ochrony włosów przed szkodliwym działaniem zbyt wysokiej temperatury urządzenia. Szczególnie narażone są włosy suche, zniszczone i delikatne, których kondycja pozostawia wiele do życzenia.

Jakie inne urządzenia przydadzą się do stylizacji włosów?

Oprócz prostownicy, do stylizacji włosów przydają się także inne urządzenia. Przykładem może być suszarka Philips SenseIQ. Moc aż 1800 W zapewnia szybkie suszenie i wysoką skuteczność, a funkcja jonizacji zapobiega puszeniu się włosów. Suszarka posiada funkcję zimnego nadmuchu, która przydaje się do zamknięcia łusek włosowych i nadania włosom blasku. 3-stopniowa regulacja temperatury i 3 prędkości nadmuchu sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest niezwykle komfortowe, a włosy po jego zastosowaniu pozostają pełne blasku.

Usuwanie niechcianego owłosienia

W łazience każdej kobiety znajdą się nie tylko urządzenia do pielęgnacji i stylizacji włosów, ale także narzędzia do usuwania niechcianego owłosienia. Dzisiaj odchodzimy od rozwiązań jednorazowych, takich, jak jednorazowe maszynki do golenia. Chętniej decydujemy się na zakup depilatorów. Przykładem takiego urządzenia jest depilator laserowy Philips Lumea. Depilacja impulsem światła jest nie tylko w pełni bezpieczna, ale przede wszystkim wysoce skuteczna. 5 prędkości pozwala na dostosowanie działania sprzętu do typu skóry i depilowanego miejsca. czujnik SmartSkin gwarantuje odpowiedni dobór parametrów depilacji do skóry, a wbudowany filtr UV zapewnia zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury i promieniowania. Depilator łączy się w sposób bezprzewodowy z aplikacją na smartfon, co jest niezwykle ciekawym rozwiązaniem, pozwalającym na kontrolę postępów w depilacji.

 

Najnowsze posty na forum