Fryzury na lato 2020 – czyli trendy po koronawirusie.

Skomentuj jako pierwszy!

Fryzury na lato 2020 – czyli trendy po koronawirusie.

Co z fryzjerskimi trendami 2020? Czy pandemia, która była i jest na ustach wszystkich sprawiła, że moda, która zmienia się jak w kalejdoskopie, stanie na chwilę w miejscu? Czy klienci będą jeszcze mieli ochotę na nowości? A może najbliższe tygodnie spędzimy na naprawianiu fryzur po nieudolnych, domowych eksperymentach żony, czy próbach samodzielnego farbowania? Czy obecna sytuacja wpłynie na stałe na klientów i ich postrzeganie własnej fryzury?

Pandemia sprawiła, że całe społeczeństwo odczuło nasz brak. Z pewnością słyszeliście od niejednego klienta, jak bardzo za Wami tęskni. Odrosty na kilka centymetrów, grzywki spod których trudno coś zobaczyć, o męskich fryzurach chyba nie ma co wspominać… Zastanawiasz się, jak ta cała sytuacja wpłynie na społeczeństwo?

Redakcja fryzjerzy.com patrzy pozytywnie w przyszłość. Mamy nadzieję, że klienci spragnieni naszych usług – docenią je jeszcze bardziej. Było dużo czasu na poszukiwanie inspiracji, przeglądanie magazynów modowych i Instagrama. Gdy tylko uporamy się z odrostami i niefortunnymi, domowymi cięciami – trendy uderzą ze zdwojoną siłą.

3 trendy, które będą popularne w najbliższych tygodniach

POWRÓT OMBRÉ, czyli tonowanie włosów od nasady, w dół. Już na początku roku zapowiadaliśmy, że koloryzacja ombré znów będzie święcić triumfy. Aktualnie, gdy wiele klientek ma kilkucentymetrowe odrosty, które trudno pokryć – ombré będzie bić rekordy popularności.

GLOSSY HAIR, czyli zdrowe, lśniące i gładkie włosy, po których na pierwszy rzut oka widać, że są bardzo zadbane. Trend zachęci klientki do korzystania z profesjonalnych kosmetyków do włosów oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Przejrzyj swoją ofertę i przygotuj kilka ciekawych promocji lub zestawów np. strzyżenie + zabieg pielęgnacyjny w niższej cenie. W ten sposób zwiększysz sprzedaż i zaoferujesz klientkom fryzury zgodne z najnowszymi trendami.

LONG BOB, gwiazdy Instagrama oszalały na punkcie strzyżenia typu LONG BOB. Gładkie, idealnie ścięte włosy do ramion będą jednym z najbardziej trendowych strzyżeń. Do tego można dorzucić nieregularną grzywkę, która sięga do połowy czoła. To bardzo charakterystyczna propozycja, która każdej kobiecie doda trochę pazura.

Daj znać co myślisz na temat zmian, które przyniosła pandemia. Czy zmienią się nawyki naszych klientów? Jakie według Ciebie trendy będą panować w najbliższych tygodniach? Jesteśmy bardzo ciekawi.

Autor: Katarzyna Grzech

Najnowsze posty na forum