Popularne zabiegi fryzjerskie - zadbaj o swoje włosy!

Skomentuj jako pierwszy!

Popularne zabiegi fryzjerskie - zadbaj o swoje włosy!
Osobom, które potrzebują wsparcia w pielęgnacji włosów, salony kosmetyczne przychodzą z pomocą. Chociaż mamy do dyspozycji coraz więcej produktów, które pozwalają nam na urządzenie we własnych domach idealnych warunków do pielęgnacji swojej urody, to jednak nie zawsze te wysiłki przynoszą oczekiwane rezultaty. W tej sytuacji z odsieczą nadchodzi oferta profesjonalnych salonów kosmetycznych. Sprawdź, jakie przykładowe zabiegi są w nich wykonywane i jakich efektów możesz się spodziewać.

Infuzja tlenowa skóry głowy

Zabieg polega na tym, że specjalne urządzenia przekazuje do skóry głowy tlen (w postaci podstawowych cząsteczek) oraz nasyconą składnikami odżywczymi mieszkankę. Z czego wynika efektywność zabiegu? Otóż można liczyć po jego przeprowadzeniu na doskonałe oczyszczenie skóry głowy z łoju, resztek kosmetyków, ograniczenie wypadania włosów, uniesienie włosów u nasady oraz zwiększenie ich elastyczności. Zalecany jest więc wszystkim, którzy mają problem z osłabionymi i podatnymi na łupież włosami.

Keratynowe prostowanie włosów

Twoje włosy są zniszczone, puszą się, a przy tym sprawiają dużo trudności w uczesaniu? Keratynowe prostowanie włosów może być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Możesz spodziewać się, że Twoje włosy staną się gładkie, lśniące, odporne na zewnętrzne czynniki, a przede wszystkim proste i łatwiejsze w układaniu. Przez 2-3 dni po zabiegu lepiej unikać mycia włosów i narażania ich na działanie wilgoci, zaleceniem jest również niewiązanie.

Czujesz się zachęcona? Wypróbuj keratynowe prostowanie włosów w Krakowie w salonie J'adore Instytut.

Oczyszczające peelingi

Na skórze głowy i włosach gromadzą się każdego dnia różne zanieczyszczenia, których możemy nie być w stanie pozbyć się samodzielnie poprzez stosowanie różnych preparatów. Peeling skóry głowy, stosowany regularnie, zaliczany jest do działań profilaktycznych, które służą zachowaniu skóry w dobrej kondycji, co przekłada się na lepszy stan naszych włosów. Peeling trychologiczny wykonany przez doświadczoną osobę sprawi, że nasza skóra głowy będzie wolna od zanieczyszczeń, nadmiaru łoju oraz resztek kosmetyków. Dzięki temu cebulki włosów będą otrzymywać więcej składników odżywczych i poprawie ulegnie krążenie krwi w skórze.

A może rekonstrukcja włosów?

Zabiegi rekonstrukcji struktury włosów są zalecane osobom, które zmagają się z ich dużym uszkodzeniem spowodowanym różnymi czynnikami. Takie zabiegi mogą być ratunkiem dla osób, dla których jedyną alternatywą jest duże cięcie włosów. Przykładem takiego działania jest Olaplex, który umożliwia naprawę uszkodzeń włosów na różnym podłożu: chemicznym, mechanicznym i termicznym.

Najnowsze posty na forum