Ile kosztują doczepiane włosy?

Skomentuj jako pierwszy!

Ile kosztują doczepiane włosy?

Koszt przedłużania włosów zależy od metody, rodzaju dopinek, doświadczenia stylisty, a nawet lokalizacji salonu. W artykule sprawdzimy, ile trzeba zapłacić za zabieg metodą keratynową, na ringi, kanapkową i clip in.  Przedłużanie włosów to skuteczny sposób na dodanie fryzurze długości i objętości. Dzięki nowoczesnym metodom dopinki nie obciążają i nie osłabiają naturalnych kosmyków. Mogą więc korzystać z nich także posiadaczki słabych, delikatnych pasm ze skłonnością do łamania. Co jednak z ceną zabiegu? Czy statystyczna Polka może pozwolić sobie na takie szaleństwo?

 

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Koszt zabiegu przedłużania zależy od:

  • rodzaju dopinek. Zabieg z użyciem naturalnych włosów słowiańskich będzie droższy niż ten z użyciem syntetycznych doczepów;
  • metody. Najdroższa na rynku jest obecnie bardzo modna metoda kanapkowa, najtańsza — metoda na ringi (średnie ceny zabiegów każdą metodą podajemy w kolejnym akapicie);
  • doświadczenia stylisty. Stawki doświadczonego, świadomego swoich umiejętności stylisty często będą wyższe od tych, proponowanych przez nowicjuszy. Czy skorzystanie z usług znawcy jest gwarancją satysfakcji? Niestety, nie zawsze. Wybierając stylistę, warto kierować się więc przede wszystkim rekomendacjami. Najlepiej osób, do których masz zaufanie;
  • renomy i lokalizacji salonu. W prestiżowym salonie w centrum miasta ceny będą z pewnością sporo wyższe niż w tym „zwykłym” zlokalizowanym na obrzeżach. Podobnie jak w przypadku stylisty, renoma salonu nie zawsze przekłada się na efekt zabiegu.

Ceny przedłużania włosów w zależności od metody

Za przedłużanie włosów metodą keratynową trzeba zapłacić średnio od 800 do 2500 zł. Średni koszt przedłużania na ringi wynosi od 600 do 2200 zł a metody kanapkowej — od 1100 „w góre”.

Ważne: nawet jeśli zależy Ci na oszczędnościach, nie korzystaj z usług przypadkowych stylistek, oferujących wyjątkowo atrakcyjne ceny zabiegu. Sprzęt, dopinki i czas osoby przedłużającej włosy mają swoją cenę. Jeśli cena usługi jest wyjątkowo niska, któraś ze składowych musi ucierpieć. A to odbija się z reguły na efekcie.

Doczepy clip in — sposób na tanie przedłużanie włosów

Chcesz przedłużyć włosy, ale nie możesz wydać na zabieg kilku tysięcy złotych. Zamiast korzystać z usług wyjątkowo taniej fryzjerki, sięgnij po dopinki clip in i przedłuż włosy we własnym domu, w ciągu zaledwie kilku minut. Doczepy clip in sprzedaje się w zestawach złożonych z 3, 5 lub 7 elementów. Ich koszt wynosi od 119 do 569 zł, w zależności od długości, gramatury i budulca dopinek.

Źródło: https://besthair.pl/

Najnowsze posty na forum