Poznaj najmodniejsze odcienie blondu w 2019 roku

Skomentuj jako pierwszy!

Poznaj najmodniejsze odcienie blondu w 2019 roku

Sezon wiosna-lato 2019 zdecydowanie należy do blondynek – od pasteli i naturalnych odcieni, aż po charakterystyczne popiele, które kolejny sezon podbijają ulice światowych metropolii.  Przeglądając media społecznościowe widzimy coraz to więcej nowych tendencji. Send hair, scandi blond, ashy silver, smoked marshmallow… czasami ciężko nad tym wszystkim nadążyć. Specjalnie dla czytelników fryzjerzy.com przygotowaliśmy zestawienie 3 najpopularniejszych odcieni blondu, które będą rządzić w nadchodzącym sezonie.

Najmodniejsze odcienie blond włosów w 2019 roku

Sand hair – propozycja dla Pań, które kochają balayage. Metoda polega na nakładaniu pędzlem farb o różnych odcieniach, które różnią się od siebie maksymalnie trzema tonami. Efekt? Niezwykle naturalna i lekka fryzura. Świetnie sprawdzi się u Pań, które posiadają naturalnie, ciemniejszy blond. Kremowe, ręcznie malowane pasma nadadzą fryzurze objętości i lekkości. który do niedawna pojawiał się głównie na Sztokholmskich i Kopenhaskich wybiegach.
Scandi blond – bardzo jasny, kremowy blond, który do niedawna pojawiał się głównie na Sztokholmskich i Kopenhaskich wybiegach. Dziś podbija serca kobiet na całym świecie. Stanowi świetną alternatywę dla popielatych odcieni blondu. Jest chłodny, ale jednocześnie maślany. Podkreśla delikatną urodę kobiet o jasnej karnacji.
Ashy silver, czyli coś dla Pań, które kochają szarości. Ashy silver, jak sama nazwa wskazuje, to popielaty odcień blondu z połyskującą, srebrną poświatą. Kolor robi niezwykłe wrażenie, niestety jest dość trudny w pielęgnacji.

Dla Pań, które kochają naturalność #colornocolor

Pamiętacie dość mocny szum wokół trendu make-up no make-up? W dzisiejszych czasach coraz bardziej doceniamy naturalność, zarówno w zakresie jedzenia, ubrań jak i naszego wizerunku. Coraz więcej kobiet odchodzi od intensywnego makijażu i to samo czeka koloryzację.
Trend #colornocolor to bardzo delikatna, subtelna koloryzacja, która tylko podkreśla nasz naturalny odcień włosów. Im bliżej pierwotnego koloru, tym lepiej.
Najważniejsze, aby fryzura była w dobrej kondycji. Dogłębnie zadbane włosy, w stylu #coloronocolor dadzą wrażenie niezwykle naturalnych i odżywionych.

Dajcie znać jaki kolor w ostatnim czasie rządzi w Waszych salonach, o co najczęściej pytają Wasze klientki? Czy ktoś spotkał się już z powyższymi trendami?

Katarzyna Grzech

 

Najnowsze posty na forum