Akcesoria do włosów – trendy 2019

Skomentuj jako pierwszy!

Akcesoria do włosów – trendy 2019

Akcesoria do włosów podbiły wybiegi europejskich stolic mody. Pojawiły się u większości największych, światowych projektantów. Od skromnych spinek do włosów, po wymyślne opaski, klamry i wstążki. Oryginalne akcesoria nadadzą Twojej fryzurze lekkości i modnego charakteru. Pasują praktycznie do każdej fryzury!

Na temat najnowszego trendu mówią praktycznie wszyscy. Rankingi najmodniejszych spinek i opasek stworzyli redaktorzy Vogue, Harpers Bazzar, Who what wear. Wszystko za sprawą gwiazd oraz popularnych projektantów. Ozdoby do włosów pojawiły się m.in. na wybiegach takich marek jak Gucci, Versace, Alexander Wang, JW Anderson czy Marcel Ostertag.

Moda dla bogatych? Nic w ten deseń!

Pierwszego medialnego szumu narobiła spinka marki Gucci w cenie 400 dolarów. Zdjęcia ozdoby obiegły cały Instagram. Tuż za nią pojawiły się kolejne, w niższych cenach, bardziej dostępne dla pozostałych miłośniczek mody. Aktualnie, trendowe akcesoria do włosów dostaniemy w większości popularnych sieciówek już za parę złotych.

Zachęcamy, aby przed zakupami przejrzeć kilka najpopularniejszych zagranicznych rankingów, w celu poszukiwania inspiracji. Na pewno w szerokim spectrum dostępnych akcesoriów znajdziecie takie, które wpadną Wam w oko.  

Jak nosić akcesoria do włosów?

Jeżeli zastanawiacie się, czy akcesoria do włosów to coś, co będzie Wam pasować, możemy powiedzieć krótko – w zależności od formy, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ozdoby świetnie wpiszą się zarówno w eleganckie stylizacje, jak i te zupełnie na luzie. Pasują zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Mnogość form pozwala dobrać coś do każdej fryzury. Jedni noszą pojedynczą opaskę np. typu puffy headbands, inni wpinają kilka lub nawet kilkanaście spinek.

Jedną z modniejszych inspiracji będzie nostalgiczna podróż do lat 90, w których królowały zarówno szerokie opaski, jak i różnokształtne klamry.

Ozdoba odświeży nawet najprostszą fryzurę. Zwykły kucyk może stać się wykwintnym upięciem. Proste, rozpuszczone włosy zyskają nienachalny ład.

Dajcie znać, co myślicie o najnowszym trendzie? Macie już w swojej garderobie jakieś akcesoria do włosów?

Katarzyna Grzech

Najnowsze posty na forum