Tajemnice dobrego strzyżenia – bezprzewodowe maszynki do włosów

Skomentuj jako pierwszy!

Tajemnice dobrego strzyżenia – bezprzewodowe maszynki do włosów

Każda krótka fryzura wymaga perfekcyjnego strzyżenia, szczególnie wówczas, gdy włosy nie układają się w naturalny sposób. Doświadczony i zdolny fryzjer potrafi idealnie dobrać fryzurę do danej osoby podkreślając jej indywidualny charakter. Jednak oprócz niezbędnego doświadczenia i manualnych zdolności fryzjera, o wyglądzie fryzury decyduje również odpowiedni sprzęt fryzjerski. Profesjonalne, ostre nożyczki oraz maszynki fryzjerskie pozwalają doskonale ostrzyc włosy. Ponadto, co ważne - dobre, efektowne obcięcie sprawia, że fryzura będzie układała się w naturalny sposób bez konieczności wykonywania specjalnych zabiegów.

 

Profesjonalne maszynki do włosów

Dobra, ergonomiczna maszynka do strzyżenia włosów to profesjonalne narzędzie fryzjerskie, które pozwoli na swobodne tworzenie efektownych fryzur przez długi czas. Kompaktowy kształt maszynki i niewielka waga to kolejne atuty profesjonalnego sprzętu przeznaczonego dla fryzjerów. Dzięki temu maszynka doskonale układa się w dłoni zapewniając swobodę ruchów i łatwe użycie. Wyposażona w profesjonalne ostrze o odpowiedniej grubości wykonane ze stali nierdzewnej umożliwia na tworzenie prostych, a także fantazyjnych fryzur dla kobiet i mężczyzn.

Bezprzewodowe maszynki – wygodne i bezpieczne

Dodatkową zaletą współczesnych maszynek do strzyżenia jest bezprzewodowy system. Brak kabla zapewnia użytkownikom większą swobodę ruchów oraz pewniejszą pracę. Wśród wielu modeli maszynek na uwagę zasługuje profesjonalna maszynka Fox dostępna w sklepach internetowych oferujących specjalistyczne akcesoria fryzjerskie.

Tango Fox – precyzyjna maszynka fryzjerska

Maszynka do włosów Tango Fox to doskonałej jakości urządzenie, które można wykorzystać nie tylko w salonach fryzjerskich, lecz także do użytku domowego. Solidne, trwałe ostrze wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej nie ulega zniszczeniu zapewniając ciągłą i precyzyjną pracę przez wiele lat. W każdym zestawie znajduje się komplet czterech nakładek niezbędnych do regulacji długości cięcia. Poszczególne nakładki pozwalają dostosować cięcie do rodzaju włosów oraz preferencji klienta. Wbudowana w system obudowy bateria jodowo-litowa umożliwia nieprzerwany 90 minutowy cykl pracy po całkowitym naładowaniu. Wygodny wyświetlacz LED pokazuje poziom naładowania baterii.

Optymalne parametry maszynek fryzjerskich

Maszynka Tango Fox pozwala na wygodne i precyzyjne strzyżenie dzięki opcji regulacji długości cięcia. Zapewnia 4 różne długości strzyżenia: 0,8 mm, 1,1 mm, 1,4 mm, 1,7 mm oraz 2 mm. Dzięki temu fryzjer może pracować sprawniej odpowiednio dostosowując długość cięcia do wymagań klientów.  Ergonomiczny kształt urządzenia sprawia, że ręka nie męczy się po kilku minutach, a ostrze o szerokości 46 mm pozwala na szybkie i staranne strzyżenie.

Łatwa konserwacja

W trakcie użytkowania niebagatelne znaczenie ma właściwa konserwacja poszczególnych urządzeń - zarówno nożyczek, jak również maszynek do strzyżenia. W zestawie z maszynką znajdują się użyteczne akcesoria do konserwacji i ładowania sprzętu: m.in. stacja ładująca i zasilacz oraz środek do oliwienia ostrza i miękka szczoteczka do czyszczenia. 

Najnowsze posty na forum