Sztuczne rzęsy – czym je zastąpić by nie niszczyć własnych?

Skomentuj jako pierwszy!

Sztuczne rzęsy – czym je zastąpić by nie niszczyć własnych?

Istnieje pogląd, że każda kobieta, która przynajmniej raz dokleiła sobie sztuczne rzęsy – z pewnością zrobi to ponownie. Wygląda się w nich doskonale, a spojrzenie zyskuje czar, urok i głębię. Sztuczne rzęsy to ratunek dla cienkich, krótkich i rzadkich włosków. Nic się nie dzieje, jeśli stosujemy je raz na jakiś czas, ale bywa, że kobiety zaczynają je doklejać przy byle okazji – niszczeją wówczas nasze własne rzęsy. Na szczęście pojawiły się rewolucyjne w działaniu odżywki do rzęs.

Sztuczne rzęsy są uważane zarówno za błogosławieństwo (natychmiast poprawiają wizerunek i pozwalają stworzyć uwodzicielski look i pociągające spojrzenie), oraz przekleństwo (z zaskakującą szybkością niszczą nasze własne rzęsy, które przez to staja się łamliwe, wysuszone i przerzedzone). Klej w sztucznych rzęsach niszczy włoski, osłabiając je i wysuszając. Rzęsy stają się cienkie, a nawet bywa, że tracą kolor w miejscu, w którym działał na nie klej. Zdejmując doklejone włoski wyrywamy przy tym własne rzęsy, które po prostu wysmykują się z pochewki włosowej.

Odżywka do rzęs staje się nie tylko ratunkiem dla osłabionych rzęs (wzmacnia je od wewnątrz, czyli wnika w cebulki rzęs i wzmacnia je, by włoski rosły zdrowe i piękne), ale ma jeszcze jedna zaletę, bardzo pożądaną przez wszystkie panie: regularnie stosowna jest w stanie wydłużyć rzęsy i zagęścić je na całej linii. Odżywka do rzęs sprawia, że doklejanie sztucznych rzęs po prostu przestaje mieć sens, ponieważ nasz własne stają się dłuższe niż zazwyczaj, pogrubione i gęstsze.

Wiele kobiet zastanawia się co wybrać- czy lepiej zdecydować się na doklejanie sztucznych rzęs, czy postawić na odżywkę do rzęs. Warto poczytać opinie kobiet, które przeszły kurację odżywką – ich opinie są entuzjastyczne i żadna z nich nie zamieniłaby odżywki do rzęs na doklejanie sztucznych. Ta pierwsza sprawia bowiem, że wygląda się pięknie zawsze, codziennie i o każdej porze dnia i nocy, nie zaś tylko „od okazji”. Na niekorzyść sztucznych rzęs przemawia również to, że mogą się one odklejać, a nałożenie ich tak, by wyglądały naturalnie wymaga nie lada wprawy.

Najnowsze posty na forum