Sprawdź najlepsze fryzury dla Pań po 40 roku życia!

Skomentuj jako pierwszy!

Sprawdź najlepsze fryzury dla Pań po 40 roku życia!

Wiele możesz zrobić by zatrzymać starzenie, choćby wizualnie ale to zawsze coś... Dziś przedstawimy najlepsze fryzury po 40-tce, dzięki nim czas stanie na chwilę w miejscu a Ty będziesz mogła cieszyć się młodym wyglądem przez jeszcze trochę czasu!

Jak myślisz? czy ta sama fryzura będzie wyglądać w każdym wieku równie imponująco? myślę, że dobrze znasz odpowiedź na to pytanie i z niecierpliwością czekasz na rozwój dalszych wydarzeń... Otóż fryzury powinniśmy dobierać w zależności od wieku, kształtu głowy i ogólnej urody jaka cechuje naszą twarz!

Smutne jest to, że wiele kobiet po przekroczeniu 40-tki wciąż czesze się jakby miało co najmniej lat 20! jeszcze bardziej w oczy kłuje fakt, że są to fryzury o intensywnych barwach czy fantazyjnie wyciętych boczkach. Jak zapewne się domyślasz, takie fryzury bardziej pasują dla nastoletnich dziewczyn które właśnie przechodzą okres dojrzewania poprzedzony okresem buntu i obrażania się na cały świat!

Jakie zatem wybierać fryzury dla 40-latki?

Najpierw spróbuj zaakceptować samą siebie i nadchodzące zmiany, walka ze starzeniem się to "walka z wiatrakami". Same pojawienie się siwych włosów to nie wyrok śmierci a skrzętnie ukrywanie ich i ciągłe farbowanie sprawi, że jeszcze bardziej pogorszysz stan swoich włosów... Tymczasem, siwe włosy dobrze wyeksponowane mogą dodać Ci uroku i ekstrawagancji!

Fryzury krótkie czy długie?

Po przekroczeniu 40-tki warto chyba jednak zdecydować się na włosy półdługie, półkrótkie lub krótkie.Takie właśnie włosy odejmą Ci kilka lat! Źródło: https://kobieco.pl/fryzury-odmladzajace-po-40/ Oczywiście bardzo ważne jest profesjonalne cięcie, nie ma sensu oszczędzać w tym wieku na fryzjerze bo może to znacznie odbić się na Twoim wyglądzie. Nie ma też sensu mieć długich włosów ponieważ nie dość, że bardziej widać na nich siwe włosy, to jeszcze sprawiają one, że cała Twoja sylwetka staje się ciężka, między innymi dlatego, że masz zakryte seksowne ramiona i szyję!

A to właśnie te części ciała nadają Ci lekkości i świeżości!

Fryzury odmładzające po 40-tce

Fryzury z grzywką

Grzywka jest świetnym narzędziem do modelowania twarzy! Bardzo łatwo za jej pomocą ukryć mankamenty twarzy pojawiające się po 40 roku życia! np. zmarszczki na czole które zawsze dodają kilku lat... Warto postawić na grzywkę gęstą i grubą sięgającą nawet czubka głowy.

Bob i Blunt Bob

Jeśli obawiasz się włosów krótkich to polecam zdecydować się na którąś z wersji boba. Tutaj mogę polecić długiego boba, Fryzura ta jest lekka i nadaje świeżości również zasłaniając czoło i odsłaniając plecy, ramiona i szyję. Jeśli chodzi o Blunt Bob to można go nosić lekko pofalowany lub przyciąć go do równej linii.

Najnowsze posty na forum