Szampony z L’Oreal - oczyszczenie i odżywienie w jednym produkcie

Skomentuj jako pierwszy!

Szampony z L’Oreal - oczyszczenie i odżywienie w jednym produkcie

Szampony z L’Oreal to bogata gama produktów do oczyszczania włosów. W ofercie jest wiele rodzajów płynów, wszystko po to, by jak najlepiej dopasować kosmetyk do potrzeb fryzury oraz skóry głowy. Jednak kąpiele myjące L’Oreal to nie tylko mycie, ale także odżywianie pasm dzięki odpowiednio dobranym składnikom i profesjonalnemu połączeniu ich w formułę pielęgnującą.

 

Szampony z L’Oreal - produkty dla każdego

Dobór odpowiedniego szamponu nie jest prosty. Ważne bowiem, by nie tylko mył odpowiednio delikatnie, ale także, by nie podrażniał skóry głowy oraz nie działał zbyt drażniąco. Idealnie natomiast, gdy produkt myjący włosy jednocześnie dostarcza im składników odżywczych już na etapie oczyszczania ich. Produkty do mycia włosów L’Oreal łączą w sobie formułę skutecznie myjącą oraz składniki odżywcze dobrane odpowiednio do każdego rodzaju kosmyków. Dzięki temu troska o włosy staje się prostsza i bardziej skuteczna.

Serie kosmetyków myjących od L’Oreal:

 • Pro-Fiber
 • Mythic oil
 • Curl Contour
 • Intense Repair
 • Scalp
 • Silver
 • Shine Blond
 • Vitamino Color
 • Volumetry
 • Liss Unlimited
 • Pro Keratin Refill
 • Absolut Repair Lipidium

Produkt oczyszczający i odżywka do włosów w jednym

Pierwszym etapem codziennego dbania o pasma jest oczyszczanie włosów. L’Oreal w trosce o kosmyki połączył formułę delikatnie myjącą oraz składniki odżywcze po to, by uczynić pielęgnację łatwiejszą i bardziej efektywną. Szampon z łatwością można dobrać do potrzeb. Pasma, które potrzebują odbudowy i wzmocnienia, mogą być oczyszczane produktem Re-Create wzbogaconym o składniki aktywne regenerujące i wzmacniające. W połączeniu z odpowiednim fluidem do włosów stosowanie kosmetyku może przynieść świetne efekty w niedługim czasie. Podobnie jak seria L'oreal Professionnel Pro-Fiber dla włosów zniszczonych i uwrażliwionych. Te produkty do włosów w składach mają, poza tradycyjnymi składnikami oczyszczającymi, także substancje aktywne wspomagające odbudowę i odżywienie włosa. Poza wyrobami do włosów do zadań specjalnych, można wybrać również produkt myjący włosy z dodatkiem olejków oraz innych składników odżywiających pukle już podczas ich oczyszczania.

Oczyszczanie w salonie fryzjerskim

Warto wiedzieć, że Szampony z L’Oreal, poza artykułami do włosów stosowanymi w domu, to także seria kosmetyków profesjonalnych dostępnych wyłącznie w salonach. Fryzjer, mając odpowiednią wiedzę i umiejętności, wie, jak dokładnie oczyścić loki z pozostałości kosmetyków stylizujących bądź osadu po twardej wodzie. Produkt Pure Resource, dzięki zawartości citramine, dokładnie oczyszcza skórę głowy i tworzy powłokę hydrolipidową, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Sensi Balance natomiast to świetny wybór dla osób, które mają wrażliwą skórę głowy i potrzebują ukojenia, uspokojenia jej. Specjalista w salonie piękności dobierze odpowiedni produkt i przeprowadzi zabieg oczyszczania tak, aby loki zostały odżywione, lekkie i pełne życia, zapewniając także ochronę włosów przed uszkodzeniami.

Pielęgnacja włosów

Stosowanie odpowiednich kosmetyków do włosów to bardzo ważna kwestia w ich pielęgnacji. Wszystko zaczyna się już na etapie ich oczyszczania i dobranie odpowiedniego płynu do mycia włosów znacząco ułatwia utrzymanie ich w doskonałej kondycji. Jednak to nie wszystko, ponieważ aby cieszyć się wspaniała fryzurą, warto dobrać także odpowiedni balsam do włosów. Najbardziej optymalne rozwiązanie to takie, gdy produkt odżywiający jest z tej samej serii, co produkt oczyszczający, dzięki czemu zachowana jest ciągłość, a efekty zabiegów będą pełniejsze. Stosując Szampony L'Oreal warto dobrać do nich odpowiedni eliksir do włosów, by wzmocnić ich działanie i kompleksowo zadbać o loki.

Najnowsze posty na forum