8 sekretów pięknych włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

8 sekretów pięknych włosów.

To nie żaden sekret, ze zdarzają się takie dni w których nasze włosy są niesforne i trudne do układania i wtedy albo próbujemy poradzić sobie z całą tą sytuacją albo przeklinamy Matkę Naturę. Przeczytaj poniższe rady, które pomogą zmienić złe dni w dobre.Używaj małych wsuwek zamiast zwykłych dużych spinek. Nie tylko nie będą widoczne, ale na pierwszym miejscu widoczna będzie fryzura a nie duże spinki.

By uzyskać gładkie, jedwabiste włosy zanim użyjesz prostownicy spryskaj je lakierem do włosów. Dobra rada: wyszczotkuj część włosów, które chcesz wyprostować i spryskaj delikatnie lakierem. Prostuj włosy od nasady po same końce.

Jeśli chcesz szybko pokręcić włosy, użyj wpierw karbownicy a potem popraw lokówką. Ułóż fryzurę palcami a na koniec spryskaj lakierem do włosów albo solą morską połączoną z wodą. Ściśnij mocno włosy a uzyskasz natychmiast seksowne loczki.

Jeśli natychmiast potrzebujesz opaskę, pomocne ci będą stare rajstopy lub wstążka. Rajstopy mocniej ścisną włosy niż opaska, a wstążka jest łatwiejsza i szybsza w użyciu i dodaje włosom czadu! Rada: Obetnij z rajstop tułów i stopki, nawiń wokół głowy i zwiąż końce. Wstążkę nawiń wokół głowy i zwiąż. Możesz do niej wpiąć kokardę.

Jeśli masz problemy z kręcącymi włosami, użyj oliwy z jojoba na końce włosów lub tam gdzie to konieczne. Dla wzmocnienia mikstury podgrzej oliwę lub owiń w gorący ręcznik na kilka godzin. Potem umyj włosy i spłucz dokładnie wodą by nie pozostawić śladów oliwy.

 

Używając raz w tygodniu odżywkę wzmocnisz naskórek a włosy będą wyglądać pięknie i zdrowo. Znajdź taką,którą nie jest zbytnio tłusta i spryskaj lub zaaplikuj niewielką ilość na włosy zaczynając od nasady. Stosuj ja regularnie po myciu włosów.


Użyj wałki będziesz wyglądać seksownie. Rada: gdy włosy są nieco wilgotne nałóż na nie produkt do układania włosów. Następnie zakręć włosy i pozostaw je tak aż to wyschnięcia. Rozwiń delikatnie walki i spryskaj niewielką ilością lakieru.


Na koniec, jeśli chcesz by twoja fryzura wyglądała wspaniale, unikaj substancji chemicznych. Rozjaśnianie, trwała, suszenie suszarką to ostateczność, bo po jakimś czasie może to odbić się na kondycji twoich włosów. Chcąc mieć piękne loki nawiń włosy na wałki lub zrób warkoczyki. Jeśli jesteś w domu nie używaj produktów do stylizacji włosów, daj włosom odpocząć. Jeśli przesadzisz z żelem lub lakierem włosy będą wyglądać nieciekawie i na posklejane.Najnowsze posty na forum