5 kroków do zdrowych włosów. To proste!

Skomentuj jako pierwszy!

5 kroków do zdrowych włosów. To proste!

Keratynowe wygładzanie włosów często traktowane jest jako sposób na zapobieganie puszenia się włosów i ich wygładzenie, jednak często zapominamy, że zabieg jest również naturalną formą regeneracji zniszczonej struktury włosa.

30 lat na rynku pozwoliło marce Prosalon Professional stworzyć innowacyjną serię do wygładzania i regeneracji włosa. Keratin Style oparto wyłącznie na naturalnej keratynie, która stanowi podstawowy budulec włosa. Firma opracowała nowatorską formułę, która pozwoliła na stworzenie serii produktów przeznaczonych również do włosów farbowanych i rozjaśnianych, zniszczonych zabiegami chemicznymi i mechanicznymi. Keratin Style nie zawiera formaldehydu, w składzie ma wyłącznie naturalne składniki.

Poznaj 5 kroków do naturalnej regeneracji włosów!

KROK 1 : szampon głęboko oczyszczający

Podstawowym krokiem w przygotowaniu włosów do trwałego zabiegu wygładzania i odbudowy jest pozbycie się pozostałości po produktach stylizujących, jak również dogłębne oczyszczenie z toksyn powstałych w wyniku narażenia na zanieczyszczone powietrze. Szampon pomaga także otworzyć łuski włosa, dzięki czemu kolejne dobroczynne składniki mogą przeniknąć głęboko w strukturę włosów.

KROK 2: keratynowy krem wygładzający

Drugi krok z serii Keratin Style to stworzony w oparciu o naturalną keratynę krem, który głęboko wnika w strukturę włosów, silne je odżywia i wygładza, a także zapobiega efektowi puszenia się włosów. Keratyna wnika dogłębnie w łuskę włosa pod wpływem temperatury, uzupełnia ubytki i daje natychmiastowy efekt wzmocnienia i elastyczności, pomaga włosom uodpornić się na czynniki mechaniczne. Produkt nie zawiera formaldehydu, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla włosów.

KROK 3: keratynowy szampon utrwalający

Bezpośrednio po kuracji keratynowej należy zabezpieczyć włosy przed wypłukiwaniem się keratyny z wnętrza włosa, dlatego Prosalon Professional stworzył szampon utrwalający, który delikatnie oczyści włosy, pomagając jednocześnie zachować odpowiedni poziom nawilżenia. Produkt zawiera odpowiednią ilość keratyny w składzie, dzięki czemu włosy są wygładzone, doskonale odżywione oraz zyskują zdrowy, naturalny połysk. Szampon nie zawiera SLES-u, a jego zastosowanie natychmiast po kuracji keratynowej pozwala przedłużyć efekt zabiegu.

KROK 4: keratynowa odżywka wygładzająca

Kolejnym krokiem pozwalającym na długotrwałe odżywienie i wygładzenie włosów jest zastosowanie odżywki, stworzonej jak inne produkty z tej serii na bazie naturalnej keratyny. Produkt poprawia wytrzymałość i sprężystość włosów, wypełnia ubytki w ich strukturze, nadaje miękkość i ułatwia rozczesywanie. Włosy po zastosowaniu odżywki stają się lśniące, zyskują zdrowy wygląd i nie puszą się. Produkt doskonale zabezpiecza włosy przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych.

KROK 5: keratynowe serum wygładzające

Kropką nad „i“ jest serum podtrzymujące efekt wszystkich poprzednich kroków. Cała seria, której podstawą jest naturalna keratyna pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu odżywienia, nawilżenia i wygładzenia włosów. Serum dyscyplinuje włosy, ma silne działanie scalające strukturę włosa, stanowi także barierę ochronną. Wygodny atomizer pozwala na równomierne pokrycie włosów produktem, nie obciążając ich przy tym. Krok 5 zamyka proces keratynowego wygładzania, pozostając je doskonale odżywionymi i zapewniając efekt zdrowych włosów przez długi czas.

Keratin Style cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających stylistów fryzur, którzy przykładają dużą wagę do jakości stosowanych produktów i którym zależy na długotrwałym efekcie. Warto pamiętać, że keratynowe wygładzanie włosów to zabieg regenerująco - pielęgnacyjny, którego głównym celem jest głębokie odżywienie i uzyskanie naturalnego blasku, a efekt wygładzenia utrzymuje się aż do 8 tygodni!

Więcej w tej kategorii:

Najnowsze posty na forum