Indywidualne szkolenia barberskie z Ewą Wolaniuk-Kloc

Skomentuj jako pierwszy!

Indywidualne szkolenia barberskie z Ewą Wolaniuk-Kloc

W ubiegły weekend przeprowadziliśmy indywidualne szkolenie barberskie, którego celem było przybliżenie uczestnikom wiedzy i umiejętności z zakresu warsztatu pracy barbera. Skierowaliśmy je do osób, które chciały pracować w kameralnej grupie, co pozwoliło na doskonałe opanowanie materiału i praktycznych ćwiczeń nad fryzurami męskimi, klasycznymi oraz goleniu brzytwą przy użyciu gorących ręczników i olejków eterycznych.

004

Podczas szkolenia przećwiczona została technika klasycznego strzyżenia męskiego, pielęgnacja i modelowanie włosów.
Golenie brzytwą z usługą SPA dla brody.
006

Po szkoleniu pokazowym odbyły się warsztaty indywidualne z barberingu, podczas których nasi uczestnicy szkolili się,
zdobywając umiejętności oraz wskazówki od Ewy Wolaniuk-Kloc.
002

Ewa Wolaniuk-Kloc - główny Szkoleniowiec Fryzjerstwa Męskiego Ewa Wolaniuk-Kloc, Mistrz i technik fryzjerstwa. Od zawsze chciała współpracować z ludźmi, którzy czerpią energię z tego co robią. Za cel postawiła sobie stworzenie zgranego zespołu zdolnych barberów oddanych swojej pracy, by zapewnić doskonałą atmosferę klientom odwiedzających jej salon. Ambitna, pełna energii i kreatywności. Posiada 30 letnie doświadczenie w branży. Fryzjerstwo męskie/barbering jest dla niej wciąż powiązane ze zmiennością trendów i nowych technik, z którymi jest na bieżąco.
Celem Ewy Wolaniuk-Kloc jest promowanie najwyższej klasy fryzjerstwa poprzez pomoc w zdobywaniu fundamentów do rozwoju i umiejętności wszystkim doświadczonym miłośnikom strzyżeń męskich, którzy stawiają na swój kreatywny rozwój.

005

W trakcie pracy z modelami przeprowadziliśmy praktyczne strzyżenia męskie prezentujące techniki barberskie, m.in: klasyczne strzyżenie nożyczkami, całość wykonano nożyczkami bez użycia maszynki. Golenie brody brzytwą u naszych modeli było kolejnym etapem szkolenia praktycznego.
003

Podążając za najnowszymi trendami barberskimi zaplanowaliśmy na ten rok kilkanaście szkoleń, o których na bieżąco informujemy m.in. na naszym Facebooku. Dziękujemy naszym kursantom Ewelinie i Marcinowi z Legnickiego Barber Shop'a za wytrwałość podczas wielogodzinnych ćwiczeń. Wyraźnie podkreślony kształt zarostu, propozycje cięć dopasowanych do różnych długości włosów sprawiły, że nasi modele byli zachwyceni efektem finalnym. Jesteśmy przekonani, że zespół Legnickiego Barber Shop' a wrócił do codziennej pracy w swoim salonie z nową wiedzą i umiejętnościami.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy dalszych sukcesów.

Osoby zainteresowane szkoleniem, również w ramach dofinansowania, mogą zgłaszać się pod nr. tel. 505-103-266

Najnowsze posty na forum