Fade Calculator by Nikolay Generalov

Skomentuj jako pierwszy!

Fade Calculator by Nikolay Generalov

Zapraszamy na pokaz i warsztaty z fade’a, prowadzone przez Nikolay Generalov , rosyjskiego mistrza brzytwy, nożyc i maszynki, sędziego i prelegenta na RussianBarberWeek, który wyszkolił już ponad 4 tysiące barberów!

Na tym kursie Nikolay osobiście pokaże Ci moją autorską technikę fade’a która pozwala tworzyć cieniowanie w dowolnym kierunku, niezależnie od rodzaju włosów, ich grubości oraz kształtu głowy.

Przekaże Ci kompletne matematyczne formuły do liczenia pożądanego efektu doskonałego fade’a i nauczy Cię jak go dostosowywać do naturalnych kształtów anatomicznych głowy. Spędzimy wiele godzin na tym abyś na każdego fade’a miał pomysł i perfekcyjne rozwiązanie.

Nauczysz się, jak kalkulować wysokość i szerokość fade’a by świetnie balansować cieniowaniem i kształtem. Po tym kursie Twoje umiejętności wzrosną nieporównywalnie, a usługi które świadczysz  swoim klientom wejdą na najwyższy poziom.

Ten kurs otworzy Ci zupełnie nową perspektywę i wizję na fade’a.

Kurs  składa się z dwóch części:

23 stycznia TEORIA – ok. 8 godzin
tego dnia będę omawiał cały mój autorski program. Obejrzymy filmy instruktażowe, przekażę Ci całą moją wiedzę, wizję i pomysły. Omówimy wszystkie problemy i Twoje wątpliwości tak abyś Twoja wiedza na temat fade’a po tym dniu była na bardzo wysokim poziomie.

24 stycznia WARSZTATY – 4 godziny
4 godziny solidnej pracy i przekuwania teorii w praktykę. Trenujemy na modelu i wdrażamy to co już wiemy z praktyki. Pod moim okiem i przy mojej pomocy stworzysz swoją najlepszą dotychczasową pracę. Po tych warsztatach, od tego dnia Twoje fade’y będą DOSKONAŁE.

Warszawa, 23-24 stycznia, 8 godzin teorii i 4 godziny ciężkiej harówy, tzn. praktyki – jedyna okazja, by podpatrzeć master tricki Nikolaya i otrzymać od niego wskazówki!

UWAGA! LICZBA MIEJSC NA POKAZ I WARSZTATY OGRANICZONA‼

Rzuć jedzenie, przestań pić, oddychaj oszczędnie i znajdź hajs na FADE CALCULATOR – poznasz na nim m.in. kompletne matematyczne formuły do wyliczenia doskonałego fade’a i nauczysz się, jak każdą głowę przemienić dzięki nim w doskonałość!

Zainwestuj w FADE CALCULATOR – i w siebie, a klienci będą się zabijać o wizyty w Twoim salonie!

Cena:
pokaz: 600 zł
warsztaty: 1500 zł

Miejsce szkolenia:
DeSilva Piaseczno
Puławska 42, 05-500 Piaseczno

Kup bilet online: https://fryzjerzy.com/bilety

LUB

Wpłaty na szkolenie i pokaz proszę wpłacać na:
LOEB Paweł Hankiewicz Mbank:
62 1140 2004 0000 3102 7521 5455
Tytuł wpłaty: Imię i nazwisko, 1 lub 2 dni,
50% zaliczki do końca grudnia i 50% płatne do 10 stycznia

Dodatkowo specjalnie dla Was możliwość wykupu noclegu w hotelu, gdzie odbywa się szkolenie:
- pokój 1-os. ze śniadaniem w cenie 250pln brutto/doba
- pokój 2-os.ze śniadaniem w cenie 290pln brutto/doba


#StaszewskiBigBoyAcademy #Ayala i #Salonova zapraszają!

Najnowsze posty na forum