Grupa szkoleniowa marki artego

Skomentuj jako pierwszy!

Grupa szkoleniowa marki artego

Z punktu widzenia marki artego – rozwój umiejętności i zdolności – jest jednym z najważniejszych elementów bycia fryzjerem. Ciągłe udoskonalanie technik koloryzacji i cięć włosów, na rynku nasyconym konkurencją, jest nieodzownym elementem, który przybliża nas do zawodowego sukcesu. Grupę szkoleniową artego tworzą wybitni styliści fryzur, pasjonaci, inspirujący fryzjerów do kreatywnej pracy, zachęcający do świeżego spojrzenia na współczesne fryzjerstwo.

Wojtek Zieliński

Od lat znany i ceniony w branży fryzjerskiej. Pełni funkcję dyrektora artystycznego marki artego. Cechuje się niezwykłą kreatywnością i profesjonalizmem. Łączy w sobie duszę artysty i mentora. Wiedzę zdobywaną w najlepszych akademiach fryzjerskich na całym świecie umiejętnie przekazuje młodszym pokoleniom. Kreuje nowe i nieoczywiste rozwiązania. Tworzy unikalne wartości, które są elementem składowym polskiej branży fryzjerskiej. Będąc sercem marki Artego wkłada w jej rozwój całego siebie. Wytrwale buduje imperium, które stanowi wzór dla większości przedsiębiorstw w branży fryzjerskiej.

Dariusz Adamowski

Stylista marki artego specjalizujący się w szkoleniach z zakresu koloryzacji i strzyżeń. Szkoli, ponieważ jak sam powtarza: „Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria”. Balansując pomiędzy precyzją, doświadczeniem i wiedzą zbudowaną na solidnych fundamentach wieloletnich szkoleń, z roku na rok, podnosi własną poprzeczkę. Tworzy z pasją i zaangażowaniem. Nigdy nie zerka wstecz, kreując niepowtarzalny styl, który zapada na długo w pamięci.

Krzysztof Pajor

Instruktor i stylista marki artego. Jest perfekcjonistą. Kocha to, co robi i oddaje w swojej pracy całego siebie. Każde szkolenie to dla niego indywidualne wyzwanie. Preferuje aktywne metody nauczania. Wyznaje zasadę, iż trening i ciężka praca rozwija kreatywność i możliwości. Nieustannie się rozwija, współpracując z największymi gwiazdami w branży. Jest jednym z twórców polskich kolekcji fryzur artègo m. in. Flashback, Bi. Stanowi wzór dla wielu młodych stylistów, którzy stawiają pierwsze kroki w branży.

Marta Kateusz

Stylistka fryzur i trycholog. Piękniejsza część zespołu artego. Kobieta o niezwykłych umiejętnościach i technice. Charakteryzuje się ogromną wrażliwością i wyjątkową estetyką. Z powodzeniem odnajduje się w najnowszych trendach w branży fryzjerskiej. W umiejętny sposób motywuje do działania, wyciągając ze swoich uczniów najgłębiej schowane pokłady kreatywności. Praca z nią to czyta przyjemność. Radość tworzenia, ubrana w profesjonalną teorię.

 

Najnowsze posty na forum