Upięcia step by step

Skomentuj jako pierwszy!

Upięcia step by step

Wesele, karnawał, sylwester czy komunia – w ciągu roku jest mnóstwo okazji, kiedy możemy zaprezentować swoje umiejętności, tworząc fantazyjne stylizacje na głowach naszych klientek. Dlatego artego wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom – tworząc szkolenie, które to pozwoli rozwinąć Wasze umiejętności i udoskonalić warsztat. Daj się ponieść kreatywności i stwórz autorską i wyjątkową fryzurę z artego!

- Prezentacja produktów do stylizacji włosów marki artego, wykonanie upięć w odniesieniu do najnowszej kolekcji artego oraz właściwe użycie produktów do stylizacji włosów.
- Techniki tworzenia fryzur w oparciu o fale i loki. Po wcześniejszej teorii przełożysz całą zdobytą wiedzę na praktykę.
- Szkolenie kierowane jest do osób pracujących w zawodzie, pragnących doskonalić swój warsztat w zakresie upięć i stylizacji z wykorzystaniem produktów do stylizacji artego.
- Zabierz ze sobą - szczotkę płaską oraz okrągłą, grzebień ze szpikulcem, ew. do tapirowania, lokówkę (średnica min. 25 mm), suszarkę, płaskie klipsy, klamerki, wsuwki, gumki tzw. kokówki
- Czas trwania szkolenia - do 4 godzin.

Organizator szkolenia zapewnia każdem uzuczestników - salę szkoleniową, produkty artego, modelki, akcesoria do koloryzacji, symboliczny poczęstunek oraz certyfikat poświadczającyudział i ukończenie szkolenia. Wszelkie informacje dotyczące terminów i miejsc najbliższego szkolenia uzyskasz u swojeg Doradcy F L K .

INSTRUKTORZY
MARTA KATEUSZ

Najnowsze posty na forum